Sayfa 615/649 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Siz benden daha dirayetli çıktınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by akinalkanat Yazıyı Oku
    Siz benden daha dirayetli çıktınız

ederini biliyorum bu yüzden bekliyorum..piyasa tatsız vertu speğide ayak uyduruyor...bilançodan önce 36 tl civarına gelmeli bakalım..

3. Nasibiniz güzel olsun. Tüm yatırımcıların. Tuhaf bir hisse bu

4. Burada bir arkadaş vardı ,her gün çıkıp düzenli ağlardı .Şöyle bir geriye doğru baktım da ortadan kaybolmuş o da )
    Bu arada ben de evvelsi günü aldıklarımı verdim geri ,az oldu getiri ama sağlık olsun . 25.80 den vermek gerekirdi ,bu hatayı yapmamak lazım bi daha ..
    24.70 in altına sarkması durumunda tekrar alım pozisyonu doğar ,gözlemlemek gerekiyor.
    Rex arkadaş da satış sınırına geldiğini belirtmiş , iyi dayandı yine . Ama anlayamadığım şey bilanço beklentisi ! 1 milyon 200 bin getirse dahi ne umuyor daha şaşırıyorum .Haber akışı olmadığı müddetçe ( Halka arzdı , bedelsizdi , yeni bir satın alımdı vs) bundan bi halt olmaz . Al-Sat için ideal bi kağıt bence .. Yoksa şu anki şartlarıyla uzun vade beklenecek bi kağıt diil bu, defalarca yazdım ve uyardım. Yenildi içildi bitti ... 2020 Kasım ortalarında 8.50 lerden maliyetlenmiştim ,hesap edin artık , işi uyanıp Haziranda vedalaştım .
    İlla uzun vadeli düşününenler için ise 27.80 üzerinde en az 2 gün kapanış yapmadığı müddetçe asansörlüğe devam eder. Benim çalışmam bunu gösteriyor.Herkesin kendi kararı mühimdir tabi , bol kazançlar diliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Burada bir arkadaş vardı ,her gün çıkıp düzenli ağlardı .Şöyle bir geriye doğru baktım da ortadan kaybolmuş o da )
    Bu arada ben de evvelsi günü aldıklarımı verdim geri ,az oldu getiri ama sağlık olsun . 25.80 den vermek gerekirdi ,bu hatayı yapmamak lazım bi daha ..
    24.70 in altına sarkması durumunda tekrar alım pozisyonu doğar ,gözlemlemek gerekiyor.
    Rex arkadaş da satış sınırına geldiğini belirtmiş , iyi dayandı yine . Ama anlayamadığım şey bilanço beklentisi ! 1 milyon 200 bin getirse dahi ne umuyor daha şaşırıyorum .Haber akışı olmadığı müddetçe ( Halka arzdı , bedelsizdi , yeni bir satın alımdı vs) bundan bi halt olmaz . Al-Sat için ideal bi kağıt bence .. Yoksa şu anki şartlarıyla uzun vade beklenecek bi kağıt diil bu, defalarca yazdım ve uyardım. Yenildi içildi bitti ... 2020 Kasım ortalarında 8.50 lerden maliyetlenmiştim ,hesap edin artık , işi uyanıp Haziranda vedalaştım .
    İlla uzun vadeli düşününenler için ise 27.80 üzerinde en az 2 gün kapanış yapmadığı müddetçe asansörlüğe devam eder. Benim çalışmam bunu gösteriyor.Herkesin kendi kararı mühimdir tabi , bol kazançlar diliyorum.
    borsada herşey mümkün...1 milyar kar değil zarar olsaydı ne olurdu mesela...en son inveoda yaptığım hatayı bu hissede yapmamak için sabırlı olmaya çalışıyorum...vertu vizyonu olan birşirket uzun zamandır takip ediyorum..8-9 tl den beri takip ederim..benim maliyetim 24 tl civarı...bu sürede başka hisselerdeydim....vertuda trend değişmedi verus da aynı..bu dönem mutlaka bir girişim sermayesi olmali diye düşünüyorum..seçenek var ben vertuyu seçtim..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    borsada herşey mümkün...1 milyar kar değil zarar olsaydı ne olurdu mesela...en son inveoda yaptığım hatayı bu hissede yapmamak için sabırlı olmaya çalışıyorum...vertu vizyonu olan birşirket uzun zamandır takip ediyorum..8-9 tl den beri takip ederim..benim maliyetim 24 tl civarı...bu sürede başka hisselerdeydim....vertuda trend değişmedi verus da aynı..bu dönem mutlaka bir girişim sermayesi olmali diye düşünüyorum..seçenek var ben vertuyu seçtim..
    Umarım her şey gönlünüze göre olur .. Sonuçta hepimiz kazanmış oluruz ,yanılmayı çok isterim .. Daha önceden bahsettiğim sebeplerden ötürü bilanço umurumda değil .. 1 milyon zarar da açıklaması dahil ! 1-2 habere bakıyor vaziyet , nasıl olsa gir çık yapıyorum ,sabırla takibe devam ederim

7. West by West Sizin hisseye dönmeniz enteresan, tesadüfi olarak çok benzer zamanlarda ilk vertu da pozisyon almamız, ben o pozisyonu 16 da bitirdim o kadar hızlı bir hareket beklemiyordum o dönem piyango gibi olmuştu, sonra bıraktım peşini kopunca, baktım güzel al sat yaptırıyor 25 civarları tekrar bulaştım, o dönemde şanslıydım borsa sert düşerken hisse 30 karı denedi ve o dönem bana güzel nakit akışı sağladı, o dönemin hatrına da az da olsa çok da olsa sürekli vertuda al satla pozisyon tutmaya karar verdim. Elimde bir portföy var vertu zaman zaman o portföy içinde en fazla yüzdesi olan hisse oluyor zaman zaman en düşük orana sahip olan şu an ortalarda 18.5 lere yaklaştığında portföyümün neredeyse yarısına yaklaşmıştı 29 lara yaklaştığında ise yaklaşık %5 den aza böyle ağırlık azalta çoğalta güzel kar kalıyor. Elimdeki hisselerle ters yönlü hareket etmesi güzel bir durum benim için.

8.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Umarım her şey gönlünüze göre olur .. Sonuçta hepimiz kazanmış oluruz ,yanılmayı çok isterim .. Daha önceden bahsettiğim sebeplerden ötürü bilanço umurumda değil .. 1 milyon zarar da açıklaması dahil ! 1-2 habere bakıyor vaziyet , nasıl olsa gir çık yapıyorum ,sabırla takibe devam ederim
    17 yıldır borsadayım..bir kere bile yanlış hisse almadım..bu hisseninde yanlış olduğunu düşünmüyorum..ben yanlış hisse bulmam yanlış zamanda çıkarım sadece...ederini genelde bilirim sıkılır çıkarım.....zamana bırakalım ne olacak...

Sayfa 615/649 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •