Sayfa 623/649 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Bu baskıyı neye bağlıyorsunuz , fikirlerinizi alabilir miyim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Şirket neredeyse 2 yıldır halka arz yapacağım dedi yapmadı 7 den 36 ya geldi .bu şirketi gözümüzün içine sokan cengiz abidir çoğu bilmezken o biliyordu .

Şirket söylediklerini yapmadı şu ana kadar iştirak satışı yada halka arz olmadıkça ivme kazanması beklemiyorum inşAllah yanılırım

2. Cevap veren Sn. fenerbahceli ve FEDERAL03 ile Sn. acemi09 abiye teşekkür ederim. Faydalandık.

3. E. DİĞER BAŞVURU SONUÇLARI
    1. Enda Enerji Holding A.Ş.’nin (Şirket) ortak sayısının 500’ü geçmesi nedeniyle Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn,
    Kanun) kapsamına alınma talebinin, Şirket’in mevcut ödenmiş sermayesi üzerinden gerekli yasal ücretlerin alınması şartıyla
    olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

SPK az önce duyurdu eh nihayet iyi bir para musluğu açılmış olacak ,burada ortaklığımız var satmamız halinde milyonlar hazır

4. Ee olumlu etki yapar mı
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5. hissenin üzerinde ölü toprağı var...bu fiyatları haketmiyor..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    hissenin üzerinde ölü toprağı var...bu fiyatları haketmiyor..
    Bebek hisse bu rex
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bebek hisse bu rex
    bebek mi küçülsün de cebimize girsin bebekliğimi kaldı bunun kartıyor yavaş yavaş bu nasıl girişim sermayesi anlamak zor, kaç aydır yaptığı hiç bir yatırım yok, ne oldu fırsat mı bulamıyorlar, geçen seneki o heyecanların hiçbiri yok artık hisse fiyatını geçtim, haber akışı da durdu, ben büyük patronun yeni girişim sermayesi kurması kararından aşırı huylandım, üç beş kuruşla al sat yapmak dışında yeni hisse alımı yapmamaya karar verdim. Kabız ettiler hisseyi.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    bebek mi küçülsün de cebimize girsin bebekliğimi kaldı bunun kartıyor yavaş yavaş bu nasıl girişim sermayesi anlamak zor, kaç aydır yaptığı hiç bir yatırım yok, ne oldu fırsat mı bulamıyorlar, geçen seneki o heyecanların hiçbiri yok artık hisse fiyatını geçtim, haber akışı da durdu, ben büyük patronun yeni girişim sermayesi kurması kararından aşırı huylandım, üç beş kuruşla al sat yapmak dışında yeni hisse alımı yapmamaya karar verdim. Kabız ettiler hisseyi.
    O önemli bir ayrıntı evet,sermayesi de çok ciddi 200 milyon TL kadar.Bunu resmen kenara atacaklar heralde ytd

Sayfa 623/649 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •