Sayfa 635/649 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645 ... SonSon
Arama sonucu : 5190 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    naten ile ilişkiliydi oda bozuldu..naten makası iyice açtı..yakalamamız için 35 tl üzerine atmalı ama ölüyor hisse...
    Henüz temettü yada bedelsizde açıklanmadı. Ben biraz kağıdı söndürerek yatırımcıyı dökmek istediklerini düşünüyorum. Bu kadar inadın başka bir sebebini göremiyorum. Pazarlamaya hazır bir kağıt. İsteseler çok rahat sürerlerdi. Dikkat çekmeden umut kırarak döküyorlar. Piyasayla paralel hareket ettirip umut bile verdirmiyorlar. Temel olarak incelediğimde kötü işler yapmamışlar. Buna böyle parayı lök diye koyup katlasın diye izlersen çok üzer. Aydan aya kumbara yapmalık sanki şu dönemler.

2.  Alıntı Originally Posted by pckobat Yazıyı Oku
    Henüz temettü yada bedelsizde açıklanmadı. Ben biraz kağıdı söndürerek yatırımcıyı dökmek istediklerini düşünüyorum. Bu kadar inadın başka bir sebebini göremiyorum. Pazarlamaya hazır bir kağıt. İsteseler çok rahat sürerlerdi. Dikkat çekmeden umut kırarak döküyorlar. Piyasayla paralel hareket ettirip umut bile verdirmiyorlar. Temel olarak incelediğimde kötü işler yapmamışlar. Buna böyle parayı lök diye koyup katlasın diye izlersen çok üzer. Aydan aya kumbara yapmalık sanki şu dönemler.
    haklısın ama bu nasıl dökmek...1 yıl olacak bu fk lardan ky nasıl dökülecek...hissede mal kaptırılmış dert bu....toplamak istiyorsan bir yere kadar en azından yükseltmek lazım...naten den ne farkı var diyeceğim tek fark sahipleri...bu şirketin patronu iyi niyetli değil bu çok net...hisse geri alımı yapabilirdi...temettü vs.hikaye bence birşey vermez bunlar...

3. şu dönem bir tavan yapmalı en azından endeks altı performansı telafi için...küçük bir flama var aylardır yukarı kıramadı...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    haklısın ama bu nasıl dökmek...1 yıl olacak bu fk lardan ky nasıl dökülecek...hissede mal kaptırılmış dert bu....toplamak istiyorsan bir yere kadar en azından yükseltmek lazım...naten den ne farkı var diyeceğim tek fark sahipleri...bu şirketin patronu iyi niyetli değil bu çok net...hisse geri alımı yapabilirdi...temettü vs.hikaye bence birşey vermez bunlar...
    Bir yere kadar yükseltince orada çok tutamıyorlar seri geçiyorlar. Yüksek ihtimal primlendikçe hedefler yükseliyor insanlar daha çok saldırıyor.
    Patron konusunda aynı düşünüyorum. Bakın direk 60 a sürseler nasıl şok temettüler açıklarlar o yönetim bu yönetim mi deriz. Danışıklı dövüş yapıyorlar. Sonuç olarak fırsat kaçırttı. Umarım artık şu saçmalık biter. Gün içinde izliyorsanız istedikleri an çok seri hareket yaptırıyorlar. Baya toplandı bence kağıt.

5.  Alıntı Originally Posted by pckobat Yazıyı Oku
    Bir yere kadar yükseltince orada çok tutamıyorlar seri geçiyorlar. Yüksek ihtimal primlendikçe hedefler yükseliyor insanlar daha çok saldırıyor.
    Patron konusunda aynı düşünüyorum. Bakın direk 60 a sürseler nasıl şok temettüler açıklarlar o yönetim bu yönetim mi deriz. Danışıklı dövüş yapıyorlar. Sonuç olarak fırsat kaçırttı. Umarım artık şu saçmalık biter. Gün içinde izliyorsanız istedikleri an çok seri hareket yaptırıyorlar. Baya toplandı bence kağıt.
    toplandığı konusunda hemfikirim...bu kar ile bu sermaye ile ky çok rahat çeker..

6. ölü yiyen bir spek var vertuda..

7. 1 litre süt 3 lirayken Vertu 30 liraydi. Yani çöp bir hisse. Bugün verus artı yapacak bu da etkilenir essek deelse

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    1 litre süt 3 lirayken Vertu 30 liraydi. Yani çöp bir hisse. Bugün verus artı yapacak bu da etkilenir essek deelse
    Verus daha kötü....69dan soluksuz 57ye
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 635/649 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •