Sayfa 646/649 İlkİlk ... 146546596636644645646647648 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Verusa Holding’in diğer madencilik yatırımı Galata Altın İşletmeleri A.Ş. sahip olduğu 20 yeni maden sahasında geleceğe yön verecek altın madeni arama çalışmalarını yürütüyor.
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

2. bir zaman park tekstil ve ceytaş madencilik vardı..sektör dğiştirip ağılıklarını madenciliğe verdiğinde ciner grubu ikiside deli gibi gitmişti..zira birbirine ilintili ve konsolide şirketlerdi...

verusa holding ve vertu girişim sermayeside aynı olabilir didim..o yüzden şeeet tim.)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3. 2020 yılında Tokat ili Erbaa ilçesindeki maden sahasındaki tüm faaliyetlerin yürütülmesi, altın maden yatırımları ve işletmeciliği yapmak amacıyla Galata Altın İşletmeleri A.Ş. kurulmuştur.

%100 Verusa Holding iştiraki Galata Altın İşletmeleri’nin sermayesi 10.000.000 TL, sahip olduğu maden saha sayısı toplam 20 adettir.

Gelişime ve ilerlemeye açık kurumsal yapısı altında, yeraltı zenginliklerini değerlendiren önemli bir altın üreticisi olmak, altın madenciliği endüstrisinin gelişmesini sağlayarak Türk ekonomisine katkıda bulunmak gelecekteki hedefleri arasındadır.

Verusa Holding iştiraki olarak, takip ettiği çevreye duyarlı ve mevzuata uyumlu saha faaliyetleri kapsamında, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 10002, ISO 9001 entegre yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

diyelimki 3 yıldır devam eden altın arama faaliyeti güzel bir sonla sonuçlandı..galata altın işletmeleri halka arz edilir verusa ve vertu gidebilir ayı çıkabilir daş düşebilir..burası borsa...

4. eskiden imkb up trend in sonuna gelindiğinde ya yatırım ortaklıkları ve gyo ların yükselişleri yada bedelisz bölünme furyası eşliğinde perde kapardı..tarih tekerrürden ibaretdir diye darbı mesel vardı..vertudan ya altın madenleri ile ilgili bir haber ya yeni halka arzlar yada şöle kallavi bir bedelsiz bölünme hikayesi bekliyorum..arz ederim efendim..)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    evet direk madeni yok emme verusa holding madenleri halka arz edecekse ne üzerinden edebilir..?
    Vertu dan edemez.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6. Bu nasıl bir zarar açıklamak yaktın yıktın kül ettin.

7. Sıkıntı yoookkk
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir zarar açıklamak yaktın yıktın kül ettin.
    Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

8. Eyvallah üstad benimki mizansen. Yatırım tavsiyesi değildir...
     Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Sıkıntı yoookkk

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

Sayfa 646/649 İlkİlk ... 146546596636644645646647648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •