Sayfa 73/649 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 577 - 584 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Genel bir kaidenin izahı ifadeniz yanlış değil ancak VERTU nun şirketleri makyajlı değil VERTU yu müdafaa peşinde değilim çok can yaktılar ancak bir smartiks büyük şirketlerin kullanımında diğerleri yazmak uzun tutar ben uyanık olalım birbirimize ihtimal yorumları paylaşalım niyetindeyim çatışma değil şeytanın avukatlığı gerek çünkü bilgi yok borsa enstrümanları yok feci çakıldık çıkışı araştırıyoruz yasal hususlar da dahil.İyi akşamlar.

2. Syn yatirimci emekli,ikimiz ayni gemide su aliyoruz.diger magdur yatirimcilar gibi.ortak noktalari savundugumuz gibi ben senin gibi umutlu degilim.kafein yazilimi zamaninda halka arz edemeyen sirketin,bunun uzerine smartiks yazilimi halka arz etme calismalari,ve bu. Haberin ardindan milyonlarca lot kafamiza cakmalari.hala daha yetmedi.hala kafamiza yiyoruz.bitecek gibi degil.bu piyasada patron ve hakim ortak veya sirket mal satmaya basladiysa korkacaksin.cunku ucu bucagi yok.beklemekten baska caremizde yok.dag fare dogururmu,umit biz fakirlerin ekmegi.ins diyelim.yatirim tavsiyesi degildir...

3. Hatırlatmakta fayda var. Oluyanlar kusuruma bakmasın.

Yeni alacaklara ve maliyet düşüreceklere acizane tavsiyem 2,44 e kadar bekleyin bir şeyi kaçırmış değilsiniz.. kimse özellikle spekülatörlerde eğer patronla birlikte hareket etmiyorsa daha ne kadar mal satacağını bilmediğinden bu hisseye yaklaşmaz.. ytd

Verusta %5 sınırına çok az kaldı belki verus alır ve hisseyi borsa kotundan çıkarır.. kim bilebilir. .. ama vertuu gözden çıkardığı ve tepki alımları hariç zamanla aşağı çaktığı artık bir gerçek. ytd

bugünkü hareketler 2,90-3,02 arasındaki patron satışından sonraki hareketleri andırıyor. geçen seferde satışın en düşük rakamı 2,90 a kadar çıkartıp aşağı bastılar. burdaki satışın en düşük rakamı 2,65. trade edecekler bunu unutmasalar iyi olur. ytd.

Fiyatı düşük zannedenler değeri ve ederinin patron tarafından belirlendiğini unutmasınlar. patron değerini şu anda 2,65 ve altı olarak belirlemiştir. ytd..

4. 16.05.17 kap açıklaması şirketin halka arz değeri 2,73 iskontolu halka arza değeri 2,32 falan diyor. Olağan dışı fiyatlamalara istinaden verilen fiyat tarifesi. Verusanın eli burdan kalkmadıkça önü nasıl açılacak ki. Her ayın 24-25 inde çakıyorlar. Bir tane olumlu haber yok herşey danışıklı dövüş oynuyorlar acayip şekilde. Merak ettiğim bu durumdan nasıl döncekler. Atıyorum 2,9 a gitse aha satış oluyor mu durumu!! Ama şu smartiks haberi ile yaptıkları unutulacak gibi değil

5. Planları güzel tutmuş endeks 100 dayanmış burdan iştirakleri halka arz edecek diye çaktıkça çalıyor endeks düzeltme gelirse bunun hali ne olur düşünmek istemiyorum

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

6. Bollinger bant daraldikca daraldi.onumuzdeki hafta asagi veya yukari sert hareketler olabilir.Bana gore yukari hareket daha agir basiyor.Genede bunlara belli olmaz.yatirim tavsiyesi degildir...

7. Endeksle çok hareket etmiyor tabi ciddi bir düzeltmede ne olur soru işareti burdan arz etçek mi o bile meçhul bunu kullanıyolar bu satış dalgası çok kötü bir son olmalı ama nasıl haberle çakıyorlar bu çok insafsızca etik değil kafeini ilk çeyrek dediler ertelediler kimbilir ne zaman smartikse dubai falan diyor baktım nedir bu smartiks bir söyleşide 2010 yılında 2 ay içinde dubai de ofis açıyoruz demişler sene olmuş 2017 birde kalkmış ofis açıyoruz diye kapa haber gönderiyor valla bu hisseden burdan nasıl döncek 3 üstüne atçakta kurtulcam çok merak ediyorum

8. Umarım trade edenler olmuştur.

Alıntı Originally Posted by zoro136 Yazıyı Oku
    Hatırlatmakta fayda var. Oluyanlar kusuruma bakmasın.

Yeni alacaklara ve maliyet düşüreceklere acizane tavsiyem 2,44 e kadar bekleyin bir şeyi kaçırmış değilsiniz.. kimse özellikle spekülatörlerde eğer patronla birlikte hareket etmiyorsa daha ne kadar mal satacağını bilmediğinden bu hisseye yaklaşmaz.. ytd

Verusta %5 sınırına çok az kaldı belki verus alır ve hisseyi borsa kotundan çıkarır.. kim bilebilir. .. ama vertuu gözden çıkardığı ve tepki alımları hariç zamanla aşağı çaktığı artık bir gerçek. ytd

bugünkü hareketler 2,90-3,02 arasındaki patron satışından sonraki hareketleri andırıyor. geçen seferde satışın en düşük rakamı 2,90 a kadar çıkartıp aşağı bastılar. burdaki satışın en düşük rakamı 2,65. trade edecekler bunu unutmasalar iyi olur. ytd.

Fiyatı düşük zannedenler değeri ve ederinin patron tarafından belirlendiğini unutmasınlar. patron değerini şu anda 2,65 ve altı olarak belirlemiştir. ytd..
    Her hissenin bir karakteri vardır. Bu karakteri de patronları+yatırımcıları oluşturur. Karakterini çözen kazanır.

Sayfa 73/649 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •