Sayfa 83/649 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 657 - 664 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Unutturuyorlar... Yarın yine acımasızca satarlar. Çok dikkatli olmalıyız. Bundan sonra gerekirse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bu vurgunu yapanların adalet önünde hesap vermesi lazım. 5 TL maliyetli bir kişinin zararı sadece 2.5 TL değil. Endeks rekor kırıyor... Bu piyasa hareketi değil, normal değil, yapılansa tam bir alçaklık.
    YTD

2. Kademe olarak nereye kadar gitçekler 3,05 den 2,48 satış kademesi gördü bende aradım bilgi olayına girmiyorlar belge diyorlar belgelesem bu soracağım ana ortağınız satışa devam etçek mi batıyormusunuz sorularıma cevap verebilcekmisiniz diyorum bilemiyoruz şaka gibi bir hisse 2 aydır satış yiyor şaka gibi. Ha gayret anelt gözaltından çıkıcak daha primli olacak kafayı yedirtçekler Allah yardımcımız olsun bunlar tam tokatçıymış

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Vertu hissesini satıp bıktırdılar yatırımcıları bence gaye buydu amacına ulasmıslar gıbı gozukuyor umutların bıttıgı yerde kımsede kagıt kalmadıgını farkedıncede kılıtleyecekler kagıdı yıne mutsuzluk cunku sattık kahretsın dıyecez

4.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Vertu hissesini satıp bıktırdılar yatırımcıları bence gaye buydu amacına ulasmıslar gıbı gozukuyor umutların bıttıgı yerde kımsede kagıt kalmadıgını farkedıncede kılıtleyecekler kagıdı yıne mutsuzluk cunku sattık kahretsın dıyecez
    Bence adamlar dahada satcak sadece biraz unutulsun diyolar bunlar beceriksiz insanlar. Satacaklar çünkü hisselerinin kapta yazdığına göre %92 si borsada işlem görüyor diye geçiyor. Aklıma ranloj geldi orda ramiz patronu devamlı hisse sattı sonra anlaşıldı ki adam kamyonları satmış şirketi boşaltmış onuda geçtim sadece şirketin adını hisse diye millete kitlemiş. Buda aynısını yapmasın paraları başka şirketlere aktarıyor olmasın spk nın harekete geçmesi için gerekli başvuruları yapalım. Ben yaptım. Ayrıca şirket bize bilgi vermiyor. Ne kadar satacağı konusunda. Şeffaf bir yönetim bilgi verir saklayacağı bir şey yoksa tabiki. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. 2017-06-01.jpg
    ne olacağını kimse bilmiyor sat sat nereye kadar ve satanların maliyeti ne? zararına satıyorlarsa yada açığa geri yerine nasıl hangi fiyattan koyacaklar zararına satanlar nasıl bir bilgi sahibiler? sor sor bitmez.

6.  Alıntı Originally Posted by zoro136 Yazıyı Oku
    Sadece yapacağınız vertu hissedarlardanım kamuya açıklanmış genel kurulda kararlaştırılmış herhangi bir bilgi olmamasına rağmen şirket hissesini ana ortak verusa satmaktadır hak kaybımın oluşmaması ve olumsuz bir durumun önüne geçilmesi adına şirketin ( vertu) ve ana ortak verusa holdingin hesaplarının incelenmesini talep ediyorum. Tabi bu talep 100 lerce kişiden gelirse spk harekete geçer o yüzden 1 lotu olanda bunu talep edebilir. Çaresizsiniz. Karanlığa küfretmektense sizde 1 mum yakın aydınlansın.
    spk sayfasında bilgi edinme ve şikayet kısmı bulunmaktadır. hangisinden yol izlenerek talepte bulunur spk dan?

7. Şirket vertu yu satarken niye holding hissesini topluyor eğer gerçekten şirket batıyor olsa burdan aldığı parayı niye yöne kendi holding şirketine bağlıyor? Bu işte bir iş var sonuçta verusa holding iştirakleri vertu ile aynı degilmi burda aklıma gelen holding hissesini borsa dan çekip vertu yu derinliği olan bir şirket halinemi getiriyorlar garip birşey ve hiç bilgi alamıyoruz. sadece bekliypruz

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. vertuyu derinliği olan bir şirketten kastınız nedir acaba?

Sayfa 83/649 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •