Sayfa 9/649 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 65 - 72 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    sayfa ne kadar sessiz olursa o kadar iyidir ))))
    umarı oyledır vertudan bıkan çok kışı var ya satıp gıttıler yada umut kalmadı artık takıbe bıle gerek yok dıyolar gecen nısandan elımde bakalım daha ne kadar bekletcek bızı

2. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

3. Acaba portföyünde ki enerji şirketini halka arz ederler mi benim kafein yazılımdan Ümitli değilim halka arz için geç kalındı yazılım şirketleri herbiri prim yapıyor aynı bir dönemler gyo ,enerji hisseleri zamanıydı şimdi ise yazılım şirketlerinde ama kafein ortada yok

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sonhaber Yazıyı Oku
    Acaba portföyünde ki enerji şirketini halka arz ederler mi benim kafein yazılımdan Ümitli değilim halka arz için geç kalındı yazılım şirketleri herbiri prim yapıyor aynı bir dönemler gyo ,enerji hisseleri zamanıydı şimdi ise yazılım şirketlerinde ama kafein ortada yok

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Kafein yazılım halka arzı ile ilişkili bir haberi KAP a gönderdiler 01 Mart 2017 de okumanızı öneririm.

5. Vertu Aneltin 8,26 sına mı yoksa 4,99 na mı sahip?

6.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Kafein yazılım halka arzı ile ilişkili bir haberi KAP a gönderdiler 01 Mart 2017 de okumanızı öneririm.

Zaten kafein ile ilgili beklenti şuan hisseye yanmış olcak düşündüğümden hissenin tekrar eski hareketli ve zirve seviyesini görebilmesi için enerji şirketlerini halka arz etmesi ile olabileceğini düşünüyorum sayın emekli777 yoksa yanılıyormuyum

7.  Alıntı Originally Posted by Sonhaber Yazıyı Oku
    Zaten kafein ile ilgili beklenti şuan hisseye yanmış olcak düşündüğümden hissenin tekrar eski hareketli ve zirve seviyesini görebilmesi için enerji şirketlerini halka arz etmesi ile olabileceğini düşünüyorum sayın emekli777 yoksa yanılıyormuyum
    Katılıyorum sayın Sonhaber bir katkım daha olabilir Verus holding CEO sunu çok beğendim bir sinerji yaratabileceği çok açık Vertu bu işlemlerde temel aktör olabileceği beklentimi artırıyor.İyi haftasonları

Sayfa 9/649 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •