Sayfa 98/649 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 777 - 784 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 2.53-54 den alım geliyor..
    Gelen dutları silkeledi bir atak daha mı geliyor(Kusura bakmayın biraz esprisiz olmuyor)
    Az olduğu için stop koymadım yoksa kaçıncıya patlamıştı

2.  Alıntı Originally Posted by space Yazıyı Oku
    2.53-54 den alım geliyor..
    Gelen dutları silkeledi bir atak daha mı geliyor(Kusura bakmayın biraz esprisiz olmuyor)
    Az olduğu için stop koymadım yoksa kaçıncıya patlamıştı
    alım mı? 2,50 deki 60000 lotu silepte 2,42 de almasın soluğuda verus %20 bugün %-3,60 vertu %7,82 bugün %-3,42 doğru orantı yapıp verusta satış gelirse vah haline gibi duruyor düşünsenize verusun %-12 yaptığını dilerim 3,15 tavan yapıp ky elindeki kağıdı verir onlarda tepe tepe kullansın en azından mübarek ramazanda bu kadar ahı kaldırmazlar çoluklarından çocuklarından çıkar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by space Yazıyı Oku
    Sizin tahta gerçekten çok ilginç
    Geçen hafta benim göstergeler al verdi aldım.Şimdi ne yapmaya çalışıyor izliyorum...
    Kamikaze mübarek...
    lafım sana değil fakat gösterge ancak okeyde işe yarar, burada işlemez,

saygılar.
    yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by birasil Yazıyı Oku
    alım mı? 2,50 deki 60000 lotu silepte 2,42 de almasın soluğuda verus %20 bugün %-3,60 vertu %7,82 bugün %-3,42 doğru orantı yapıp verusta satış gelirse vah haline gibi duruyor düşünsenize verusun %-12 yaptığını dilerim 3,15 tavan yapıp ky elindeki kağıdı verir onlarda tepe tepe kullansın en azından mübarek ramazanda bu kadar ahı kaldırmazlar çoluklarından çocuklarından çıkar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Her şey olabilir,bende diğerlerini neredeyse bıraktım 2 gündür vertu tahtası izliyorum.Ders gibi gerçekten.

5.  Alıntı Originally Posted by fringss Yazıyı Oku
    lafım sana değil fakat gösterge ancak okeyde işe yarar, burada işlemez,

saygılar.
    Sn.Fringss haklısınız ama sonuçta herkes elindeki verileri test edip nerede işleyip işlemediğine bakıyor...
    Bu hisse hafiften sinir törpüsü modunda....

6. 100 bine geldi yazıktır yawww
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Merhaba arkadaşlar herkese en kısa zamanda yüksek kazançlar diliyorum. Aranıza dün kendime göre yüklü bir alımla katıldım. Bu kağıttan ve ALYAG dan çok umutluyum. Katılma nedenimi aşağıdaki grafikte açıklamaya çalıştım. Üye olmayanlar için grafik yazıları şunlardır: 08.06.2017 de 2,38 tarihi desteğinden destek alıp diğer tarihi destek olan 2,54 ü aşmış ve yakın dönem 2,61 direncini kırıp geçmiş ve tam da 2,75 geçmiş direncine dayanıp geri dönmüştür. 09.06.2017 de 2,51- 2,66 seviyesinde tutunup güç toplamıştır. İlk hedef 2,75 i kırıp en eski direnç olan 3,11 e dayanmaktır. Bu direnç de aşıldıktan sonra önü çok açıktır.
    Ayrıca dünkü fiyat artışına paralel hacim patlamasının ardından bugün hem fiyatta hem hacimde düşüş olması harika oldu. Zira ters olsaydı korkmamız gerekirdi. Zannımca ve genel gözlem ve teorilere göre pazartesi daha yüksek bir kapanış ve bugünden daha yüksek bir hacim olması gerekir. YTD
    Bir ek olarak da ANELT deki hafta başı 3 günde yaşanan toplam %45 lik kara, bunu kaçırmayıp nemalanmış biri olarak dikkat çekmek isterim. Zira VERTU yakın zamana kadar ANELT i almak istiyordu ANELE patronu ile davalıktılar ve karşılıklı uzlaşmayla davalar çekildi. Ne konuda anlaştıklarını yakında anlayacağız inşallah. YTD
    Attached Images Attached Images

8. hg arkadas aramıza patronun mal satmayacagına ınanmıs olmasılısınkı mal almısın umarım satmaz ben burda hep yazdım ayı tuzagına cekıyorlar ky yı dıye ama umarım ben haklı cıkarım kısa vadede bısey beklemıyorum ancak eylul baslarında dedıgınız 3.11 lı yada 3.50 gorulebılır ozellıkle karpayı dagıtımına yakın hareketler beklemekteyım

Sayfa 98/649 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •