Sayfa 277/649 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. [QUOTE=hayek;1249650]2 yıl once endeks 70 li seviyelerde iken bir baska forumda vertu icin yapilan yorumlarin en begenilenler kismindan alintidir ��?! Senelik en düşük seviyesi ve de arzında altında bir fiyat 2.20 en kötü günüdür bilinmez belki alanların yüzü güler daha da kötüsü aklıma geliyor ama olmaz artık diyorum... O kadar da değil endeks te 70 li seviyelerde değil orada bile daha iyiydi fiyat... geleceğe yatırım yaptık beklentiyi aldık.. umarım ki satanlar dökülmüş olsun

2. şirketten geri alım kararı çıkıyormuş mumkun sizce

3.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    şirketten geri alım kararı çıkıyormuş mumkun sizce

Tabi tabi mümkün..1 liradan mallara talip olacakmış

4.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    şirketten geri alım kararı çıkıyormuş mumkun sizce
    girişim şirketi ama değerli şerefli arkadaşlar kendi hisselerine girişmiyorlar.. anelt, gerel, acsel alacaklarina kendi hisselerine yatirim yapabilirler ama enayi mi ) adam bizim gibi neden buralardan alsin ki 1.60 ( sallamasyon rakam ) lardan almak varken

5. Bu 2 tl oluncada almayın bilin ki aldıktan sonra 1.5'lara yolculuk başlar şaka filan değil bundan 6 ay önce birileri 2 deseydi herkes dalga geçerdi....

6. Aylardır düşüyor yada düşürülüyor bu hissenin kumar hissesi olmasından endişe ediyorum demiştim Vertu kurumsal kimliği açıklamaları sebebi ile bu hisseye yatırım yaptık şu ana kadar gerçekleşen yok küfür etmemenizi öneririm eziklere küfür zaten tanıdıkları tepkidir mühim olan sabır.İyi hafta sonları.

7. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/641843 Laf icraat yok Kafein tekrar ve tekrar sahnelerde.

8.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/641843 Laf icraat yok Kafein tekrar ve tekrar sahnelerde.
    O zaman pazartesi 2.44''e kadar yükselir.....sonra 2.25 den Kapanış yapar.... Baksana kafeinin eli kulağında ... diğeri neydi sımartiks ise müracaatı yapıldı vs. dalga geçmiyorum bi gün bi şeyler olacak ama ne zaman işte????? O zaman hissede olurmuyuz bilmem artık.... Bugün 2.20 yi kırdı ... Kırmasaydı iyiydi ... ya şans diyelim .. Bir an önce halka arzların gerçekleşmesi dileğimle... Yoksa bu böyle olmaz ,,, ancak iştiraklerinin halka açılmasıyla bu Vertu hissesi şahlanır.

Sayfa 277/649 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •