Sayfa 494/649 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Böyle uyuz kağıtları çıkaracaksın borsadan arz fiyatına bak geldiği yere bak.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Bide girişim sermayesi, kime giriyor belli.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Sıkıntı yok dostum sakin sakin sabırla bekle meyvesini alırsın.Son iki tepesindende yakaladım sattım. Aldım yenisini yattım kış uykusuna..

4. Sınırsız bir vade beklemedeyim sıkıntı yok. Tek sıkıntı şirketin yatirimci ilişkilerini duyarsızlığı, patronların yönetimsel yetersizliği.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yukarı yönlü bir patlama olabilir her an......çok sıkıştı ve işlem hacmi de artmaya başladı.....

6. Randimansiz eşek debelen dur.

7. Verusa takılsana biraz , ayıp oluyor

8. Maden ocakları faaliyete geçsin yürür verusa.
    Vertununun sattığı şirketler katladı gitti. Bu elindeki varlığa göre ucuz kaldı. Kasasında 30 milyon nakit ve benzeri var. Pamukovanın bu yıl faaliyetleri iyi durumda. Yıl sonu güzel kar yazacak. Hikaye de var aslında ama zamanı gelmedi.
     Alıntı Originally Posted by aarduc Yazıyı Oku
    Verusa takılsana biraz , ayıp oluyor

Sayfa 494/649 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •