Sayfa 480/649 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bende mi sıkıntı var diye 2 hafta önce bntas, alka, orge , isgsy takibe aldım ortlama %10 üzerinde primlendi. Ucuz kalmış dinlenmiş kağıtlardı. Ama bunun dinlenmesi bir türlü bitmedi. Şu an benzer bir karma yapsam daha çok kazandıracak. Ama taşıdığım hissenin ekmeğini ********lere yedirmeyeceğim. Zamanım çok ne yaparsan yap çıkmıyorum. İşin sonu belli.
    2,64 sattıdım ki buradan satağım ********in çocukları. O lotları zamanı geldiğinde elinize ben vereceğim.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Temelinde, tekniğinde, takasında değil sıkıntı, sıkıntı farklı yerde.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Temettüye kadar baskılayacaklar her şey mal toplamak için. Merak etmeyin burayı okuduğunuzu biliyorum bende size vermek için topluyorum.

4. Vertu= nakit+enda enerji

5. Enda enerji verusanın önem verdiği şirketlerden biri. Ağır top. Piyasa değeri halka arzdan sonra anlaşılacak. Kimseyle paylaşmaya niyetleri yok gibi. Fosil yakıtlardan dolayı artan enerji maliyetleri bu tip şirketlerin rekabet ve karlılıklarını önemli yönden etkileyecektir. Şirketin tüm enerji portföyü HES, RES ve jeotermal.
    Yatırımcısını salak kendini akıllı sanma.

6. Haydi artık basabilirsin aşağı.

7. Serefsizligin kitabını yazıyorlar. Bakalım kaç ayda bitirecekler.

8. Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 480/649 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •