Sayfa 565/649 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Cuf cuf sezonu başlasın İnşallah

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Şimdi anlaşıldı kağıdın neden buralara hapsedildiği ,meğer karın ağrısı ve baskı nedeni gelen bu manyak ötesi bilançoymuş,mümkün olduğunca baskıla yıldır milleti usandır malı elinden bedavaya kap,
    böyle bir bilanço birde egeen de görmüştüm ,şimdide baskılayın bakalım bu seferde millet bakın elinizdekileri nasıl sıyıracak ,şimdi tutun bakalım tutabilirseniz hodri meydan pazartesi tavana sanırım ilk alışı kendiniz yapacaksınız sizi hınzırlar sizi,bu ne ya 52 milyon sermaye ilk üç aylık 322 milyon kar ,allah allahhhhhh illallah yatırımcısına hayırlı olsun gözü olanın gözü çıksın,özellikle baskı uygulayanların ki
    şimdide baskılayın görelim hodri meydan pazartesi görüşürüz kan emiciler sizi
    ege endüstri gibi değil bu girişim sermayesi. gmenkul sektörü gibi ucuz olur fk. gözdeye bakın fk 1.5 pd.dd 0.80 ama çıkmıyor.
    vertunun da karı esas faaliyet değil aslında yani nakit gelmedi, ortada para yok sadece değerleme yukseldi.. iştirak şirketleri sermaye artırdı diye fk düştü.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Egeen benzetmesi bence de yanlış,fakat gözde ile karşılaştırılması da yanlış,fiili dolaşım oranları aynı değil mesela,patron farkı da var,ayrıca sizin söyleminizle hub girişim 50 liraları görmüş,vertu 37 lerden dönmüş,gözdenin o rakamları görememiş olması diğer girişimlerin de göremeyeceği anlamına gelmez,bu son 1 gündür muazzam bi karalama çabaları var piyasada sanki birisi düğmeye basmış gibi,ha ben de öyle uçuk kaçık rakamlara gideceğini düşünmüyorum veya tavan serisine ama şu bilançoyu da gömmeye gerek yok

YTD
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    ege endüstri gibi değil bu girişim sermayesi. gmenkul sektörü gibi ucuz olur fk. gözdeye bakın fk 1.5 pd.dd 0.80 ama çıkmıyor.
    vertunun da karı esas faaliyet değil aslında yani nakit gelmedi, ortada para yok sadece değerleme yukseldi.. iştirak şirketleri sermaye artırdı diye fk düştü.
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Söylediklerinizin hiç biri anlamlı değil faaliyet karı değil diyorsunuz tabiki faaliyet karı olmayacak çünkü bu girişim şirketidir,girişim yaptığı şirketlerin gelirini aldığı hisse oranında kendi hanesine kar yazar bunun işi de bu,bir ege endüstriyle kıyaslamanızda çok manasız ,tamamen ayrı sektörler
    bakın mesela hedef girişim qua granite zamanında %1,8 oranında yatırım yapıp hisse almış geçen günlerde qua halka arz edildi ,hedef isterse bunu borsada satar kar hanesine yazar ,vertu bir çok değerli şirketi çok ucuza alarak müthiş bir başarı sağladı ve arkasından bu kar patlaması geldi ,bunları gyo larla nasıl karşılaştırıyorsunuz buda ayrı bir garabet,neyse siz beğenmeyebilirsiniz ,saygı duyarım bencede bu kağıt bu karla buralarda durmaz yolcudur abbas bağlasan durmaz pazartesi saç kesilir önümüze düşer görürüz kim haklı, özetle ne benim dememle çıkar ne sizin demenizle düşer ,piyasa kendi dinamikleri içinde kağıdı en doğru şeklide fiyatlar diye bağlayayım şimdilik

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Söylediklerinizin hiç biri anlamlı değil faaliyet karı değil diyorsunuz tabiki faaliyet karı olmayacak çünkü bu girişim şirketidir,girişim yaptığı şirketlerin gelirini aldığı hisse oranında kendi hanesine kar yazar bunun işi de bu,bir ege endüstriyle kıyaslamanızda çok manasız ,tamamen ayrı sektörler
    bakın mesela hedef girişim qua granite zamanında %1,8 oranında yatırım yapıp hisse almış geçen günlerde qua halka arz edildi ,hedef isterse bunu borsada satar kar hanesine yazar ,vertu bir çok değerli şirketi çok ucuza alarak müthiş bir başarı sağladı ve arkasından bu kar patlaması geldi ,bunları gyo larla nasıl karşılaştırıyorsunuz buda ayrı bir garabet,neyse siz beğenmeyebilirsiniz ,saygı duyarım bencede bu kağıt bu karla buralarda durmaz yolcudur abbas bağlasan durmaz pazartesi saç kesilir önümüze düşer görürüz kim haklı, özetle ne benim dememle çıkar ne sizin demenizle düşer ,piyasa kendi dinamikleri içinde kağıdı en doğru şeklide fiyatlar diye bağlayayım şimdilik
    Arkadaş Türkçe yazdım. girişim yaptığı şirketlerin gelirini alsa iyi almamış. İnceledim raporu. Girişim yptıüı şirketler bedelsiz sermaye artırımı yapmış bunun anlamı o şirketler değerlenmiş. gözde ya da rysas gyo daha ucuz bu anlamda. bende de var gitmez demiyorum yıl sonuna kadar %100 yapsın yeter diyorum
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Arkadaş Türkçe yazdım. girişim yaptığı şirketlerin gelirini alsa iyi almamış. İnceledim raporu. Girişim yptıüı şirketler bedelsiz sermaye artırımı yapmış bunun anlamı o şirketler değerlenmiş. gözde ya da rysas gyo daha ucuz bu anlamda. bende de var gitmez demiyorum yıl sonuna kadar %100 yapsın yeter diyorum
    sayın yasemin5566 gözde 3 aylık bildiğim kadarıyla zarar açıkladı.kümaş'ın satışından 3 aylık iyi gelir diye beklenirken zarar açıkladı.ancak 2 güzel kap haberiyle(halka arz ve iştirak satışı vs.)tavanladı.hdfgs sermayesi kadar kar açıkladı.kapanış 4.76 ve %-1.08.vertu inanılmaz kar açıkladı.sermaye 52 kar 332.sermayesinin 6.29 katı kar.12 aylık kar 182. inanılmaz rakamlar ancak verilen tepki kapanış 29 ve %-3.78 .demekki bilançoyu önceden satın almamışlar.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Şimdi anlaşıldı kağıdın neden buralara hapsedildiği ,meğer karın ağrısı ve baskı nedeni gelen bu manyak ötesi bilançoymuş,mümkün olduğunca baskıla yıldır milleti usandır malı elinden bedavaya kap,
    böyle bir bilanço birde egeen de görmüştüm ,şimdide baskılayın bakalım bu seferde millet bakın elinizdekileri nasıl sıyıracak ,şimdi tutun bakalım tutabilirseniz hodri meydan pazartesi tavana sanırım ilk alışı kendiniz yapacaksınız sizi hınzırlar sizi,bu ne ya 52 milyon sermaye ilk üç aylık 322 milyon kar ,allah allahhhhhh illallah yatırımcısına hayırlı olsun gözü olanın gözü çıksın,özellikle baskı uygulayanların ki
    şimdide baskılayın görelim hodri meydan pazartesi görüşürüz kan emiciler sizi
    sayın HORASANLI bilanço tek kelimeyle inanılmaz güzel.inveo'yuda 28-30 aralığında çok baskıladılar(inanılmaz bilançoya rağmen)inveo'nun geldiği nokta ortada.umarım bu inanılmaz bilançonun hakkını verirler.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

8. yav he he ,bu kar sanki rampayı çıkan kamyondan düşmüş ,kar etmişmi ben ona bakarım,üstelik bilançoyuda gecenin gecesinde göndermişler bu da neyin nesi neyi nereye kadar saklayacaksınız ,hani mızrak çuvala sığmaz derlerya öyle kar var ortada,bu kağıt iki ay önce 37,5 gördü o zaman bilançomu vardı ,bence şimdi yeni yolculuğa çıkacak ,herkese hayırlı olsun

Sayfa 565/649 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •