Sayfa 574/649 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Bak dostum sen doğru kağıtlara yanlış zamanlamayla girdiğin için zarar yazıyor ve isyanları oynuyorsun,tıpkı egeende ,hektaş ta ve vertuda olduğu gibi,sana dostane bir tavsiyem olacak 35 yıllık bir borsacı olarak ,kar ettiğin zaman sevinme zarar ettiğin zaman üzülme her ikiside iyi değil sağlık açısından,burası milyonlarca insanın biribirinden para koparmaya çalıştığı bir amansız bir meydandır ,burada benim iyi senin kötü yazmanla ne yükselir ne düşer,
    kredili olma ve ihtiyacın olmayan parayla yatırım yap ve sabırlı ol kazanırsın,diğer türlü her gün bir kağıdın peşinde koşarak kendini harap edersin sevgi ve saygılarımla ,ben objektif bir yazı yazdım beni tanıyanlar bilir ,kağıdı övmek gibi bir şey asla aklımdan geçmez ,senin aldığın egeleri ben 4 liradan aldım 11 yıl önce belki bin belki bin bir defa düştü ve çıktı ama sabırla tuttum sanırım bir şeyler anlattığıma inanırsın
    sevgi ve saygılarımla
    ha birde sen kızıp kötüleyince biz sana neden kağıdı kötülüyorsun diyormuyuz sende bizim yazımıza laf çarpma ,burası forum kimse kimseden izin alıp yazmak durumunda değil bunuda anla işine bak
    Dostum ile başlamış işine bakla bitirmişsin. Vertu gibisin...neyse sen de işine bak yoruma cevap verme halden anlamayan insanlardan bıktık usandık. Bol kazançlar.

2. Bu kahpeler bizim gibi insanları aleni kandırdı mı ? Evet. Kandırdı. Hırsızlar mi evet... Peki hergun yüzde 4 düşen hisseyi kimse alır mı almaz. Eee millete nasıl 6 M hisse kilitleyecekler ? Yeni bir SEREFSİZCE haberle. Şimdiden geçmiş olsun benim gibi kandirilanlara...Tebrikler spek ve yönetim. Haram olsun

3. Türkçe olarak basit şekilde anlatıyorum yeni gelenlere. Adamlar TARİHİ KAR AÇIKLADI. HİSSE TAVANKEN 6 M satış haberi AÇIKLADI. 3 GÜNDE 31.90DAN 26.30a düştü. Ve hala 5.2 Milyon Lot satacaklar... Olay budur değilse bütün hisseler çıkar düşer orasinda değiliz.

4. 5,5 milyon adet satılana kadar ne 20 altı kalır ne 15 altı ! Böyle düz mantık yürütülür mü ? Kağıt pula döner ya ... Geri kalanın ne kadarlık kısmını ne zaman satışa verecek biliyor muyuz ,yok ! Patron un hangi işe basacak ne kadar paraya ihtiyacı var biliyor muyuz , o da yok ! Adam iznini aldı , programına göre aralarda çakacak bundan ibaret .. Ben, kağıtta müthiş bir baskı kurma mücadelesi verildiğine inanıyorum. Bu iş ne zaman biter bilinmez , sanki mayıs ayını yok sayacağız gibi duruyor .
    Ama zamanı geldiğinde çok sert yükseliş yaşayacağı da kesin , bu kadar baskının arkası zamanı geldiğinde - rasyoları da iyi ise -patlar, tecrübeyle sabittir.
    Kısa vadeli hesapların kağıdı değildir Vertu , bilanço sonrası kağıda giren arkadaşların halini anlayabiliyorum ama maalesef beklemekten başka çareleri bulunmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    5,5 milyon adet satılana kadar ne 20 altı kalır ne 15 altı ! Böyle düz mantık yürütülür mü ? Kağıt pula döner ya ... Geri kalanın ne kadarlık kısmını ne zaman satışa verecek biliyor muyuz ,yok ! Patron un hangi işe basacak ne kadar paraya ihtiyacı var biliyor muyuz , o da yok ! Adam iznini aldı , programına göre aralarda çakacak bundan ibaret .. Ben, kağıtta müthiş bir baskı kurma mücadelesi verildiğine inanıyorum. Bu iş ne zaman biter bilinmez , sanki mayıs ayını yok sayacağız gibi duruyor .
    Ama zamanı geldiğinde çok sert yükseliş yaşayacağı da kesin , bu kadar baskının arkası zamanı geldiğinde - rasyoları da iyi ise -patlar, tecrübeyle sabittir.
    Kısa vadeli hesapların kağıdı değildir Vertu , bilanço sonrası kağıda giren arkadaşların halini anlayabiliyorum ama maalesef beklemekten başka çareleri bulunmuyor.
    Aynen haklısınız. Ama cidden çok adice bir süreç oldu. Ben de uzun da gideceğini düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aynen haklısınız. Ama cidden çok adice bir süreç oldu. Ben de uzun da gideceğini düşünüyorum
    Kardeşim tamam haklısın milyon kere haklısın hem de,ama lütfen biraz frenle kendini,bak bu sinirle,hırsla iyi niyetli forumdaşlara da haksızlık ediyorsun,bu günler de geçecek karamsar olma artık lütfen

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok halka arz olacak iştiraki var..değerlemelerde(iştiraklerin açıkladığı kar rakamları) bi şişirme mi acaba? Piyasa değeri çok alakasız çünkü
    OMAHALI

8.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Çok halka arz olacak iştiraki var..değerlemelerde(iştiraklerin açıkladığı kar rakamları) bi şişirme mi acaba? Piyasa değeri çok alakasız çünkü
    Şişirme galiba ki patron o gün bu fiyatlardan satmaya başladı.

Sayfa 574/649 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •