Special Days Image
Sayfa 564/649 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    SPK ENDA enerjinin halka arzına onay verdi vertunun burada %9,5 lik bir ortaklık payı var ,hayırlı uğurlu olsun ,artık yeni yukarı yönlü yolculuğa devam bu daha başlangıç sırada GOLİVA yazılım var,

aydem miş heyacanla yazdık ,düzeltir özür dilerim,enda enerjidede öyle bir durum vardı ,o yüzden kafa karıştı.

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. 2 gün önce tüm indikatörler al'a dönmüştü . Bunun uzantılarını izlemeye devam ediyoruz. Yarın bilanço için son gün .Umarım yıl sonuna umut beslememize vesile olacak rakamlar görürüz. Bu vesile ile yukarı % 10 - 15 daha yapma durumu var. 31 - 32 aralığından geri dönüşü bana göre kuvvetle muhtemel . İç -dış piyasalarda anormal bir şey olmaz ise geri dönüş desteği 28.30 larda bir yer olur. Daha sonrası ise, 6 aylık ve halka arzlarla beraber hedefimize ilerleyeceğimizi öngörüyorum. Daha önce de yazdığım gibi yıl sonu hedefi 3'lü hanelerdir.
    Bilanço geldiğinde tekrar bir değerlendirme yapmak daha sağlıklı olacak. Herkese bol kazançlar dilerim.
    YTD.

4. Evet dostlar ,bilanço az önce geldi . Tren kalkar artık yıl sonu hedefine kitleniyoruz

5. Bu nasıl bir blanço? Maşallah
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir blanço? Maşallah

Maşallah ....

7.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    2 gün önce tüm indikatörler al'a dönmüştü . Bunun uzantılarını izlemeye devam ediyoruz. Yarın bilanço için son gün .Umarım yıl sonuna umut beslememize vesile olacak rakamlar görürüz. Bu vesile ile yukarı % 10 - 15 daha yapma durumu var. 31 - 32 aralığından geri dönüşü bana göre kuvvetle muhtemel . İç -dış piyasalarda anormal bir şey olmaz ise geri dönüş desteği 28.30 larda bir yer olur. Daha sonrası ise, 6 aylık ve halka arzlarla beraber hedefimize ilerleyeceğimizi öngörüyorum. Daha önce de yazdığım gibi yıl sonu hedefi 3'lü hanelerdir.
    Bilanço geldiğinde tekrar bir değerlendirme yapmak daha sağlıklı olacak. Herkese bol kazançlar dilerim.
    YTD.

Evet ,bilançomuz hayırlı olsun . '' Umarım yıl sonuna umut beslememize vesile olacak rakamlar görürüz. '' demiştim maşallah o rakamı gösterdiler bize .. Ben zaten daha ortada hiç bir şey yokken yıl sonu 3 haneli rakamları telaffuz etmiş birisi olarak ,bu çeyrekten sonra inancım daha da katmerleşti . İnşallah harici ve dahili olağandışı olaylar yaşanmaz da hedefimize ulaşırız.
    Bilanço öncesi fk ve pd/dd , dün geceden sonra % 100 lük düşüşe uğradılar . Örneğin pd/dd 2.17 civarı oldu .fk ise 2. 95 civarı olması lazım . Muhteşemliğe bakar mısınız ,nasıl oranlar bunlar böyle ... Bilanço öncesi bile 8 küsür ile sektör ortalamasının altındaydı zaten ,şimdi inanılmaz seviyelere geldi .
    Perşembe günü bir tavan bekleyip sonra geri çekilmesini umuyordum ama yapmadılar . Destek çalıştı 28.40 dan döndü .
    Önümüzdeki dönem ,yani 2.çeyreğe muhakkak halka arzların yetişmesi gerekiyor . Bunlara bir de Enda eklendi bildiğiniz gibi . Eğer yetişirse manyak rakamlar görülecek ,allah kısmet etsin inşallah .
    Vertu'nun değişik bir tahtacısı var , ne zaman ne yapacağı belli değil. Şahsen p.tesi ve salı 2 tavan bekliyorum ama sonrasını kestiremiyorum. Dinlenme yerini gösterirler mi, yoksa daha önce mi geri vitese takarlar göreceğiz. Vertu bu sağı solu belli olmaz.
    Ama yıl sonu tahtacı da bi halt edemez bu kağıda
    Hayırlı kazançlar olsun ..

8. Şimdi anlaşıldı kağıdın neden buralara hapsedildiği ,meğer karın ağrısı ve baskı nedeni gelen bu manyak ötesi bilançoymuş,mümkün olduğunca baskıla yıldır milleti usandır malı elinden bedavaya kap,
    böyle bir bilanço birde egeen de görmüştüm ,şimdide baskılayın bakalım bu seferde millet bakın elinizdekileri nasıl sıyıracak ,şimdi tutun bakalım tutabilirseniz hodri meydan pazartesi tavana sanırım ilk alışı kendiniz yapacaksınız sizi hınzırlar sizi,bu ne ya 52 milyon sermaye ilk üç aylık 322 milyon kar ,allah allahhhhhh illallah yatırımcısına hayırlı olsun gözü olanın gözü çıksın,özellikle baskı uygulayanların ki
    şimdide baskılayın görelim hodri meydan pazartesi görüşürüz kan emiciler sizi

Sayfa 564/649 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •