Sayfa 560/649 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. batık bir holding gibi hem kendisi hemde bağlı iştiraki feci düştü.22 şubat verus ve vertunun çöküş günü.

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Üstad grafikler ne diyor
    Ben pek anlamıyorum benim gibi
    Anlamayanlar için bir açıklama
    Yapabilirmisiniz .

4. Grafik ky nın canına okuyacağız diyor

5. her gün yüzde 6-7 basıyorlar. istedikleri kadar kar yapsınlar sahiplerine bakacaksınız önce. 181 milyon karı varmış yemezler

6.  Alıntı Originally Posted by suzumar Yazıyı Oku
    her gün yüzde 6-7 basıyorlar. istedikleri kadar kar yapsınlar sahiplerine bakacaksınız önce. 181 milyon karı varmış yemezler
    Valla sahibine bakmadan bilançoya baktık atladık, yanlış yapmışız. Demekki malı bilançosu değil sahibi pazarlıyormuş

7. dünkü düşüşün sebebi ,şirketin 1,389,365 adet ortak satışından kaynaklı oldu ,bu kadar satışa rağmen kağıdın taban yapmaması ne kadar güçlü ve güvenilir olduğunun bir kanıtı sanki ,bundan sonraki çıkışlar daha kalıcı ve agresif olabilir görüşündeyim,yoksa kağıt tana gidip verus u da yukarı çekecekti satış geçici bir takoz olmuş oldu ancak bu gün kaldığı yerden yola çıktı ,hayırlı yolculuklar dileriz

8. Ödenmişi belli , yıl sonu karı belli .. Taban yaptırsa ne olur yaptırmasa nolur ! Dünkü taban seviyesine günler içinde yavaş yavaş değdirecek zaten . Yıl sonunu bekleyen ekmeğini yiyecek .. 3 katı mı yürür fazlasını mı yürür bekleyip göreceğiz kısmetse .
    Patron efendi satıştaki akıcılığını önce şu temettü oranında da göstersin de bi bakalım ..
    Kafamdaki yıl sonu hedefine varabilmesi için ilk çeyrek bilançosu bence belirleyici olacak .. Onu gördükten sonra daha net konuşabiliriz.

Sayfa 560/649 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •