Sayfa 342/649 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn. safran tebrikler bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Sn. safran tebrikler bol kazançlar.
    Teşekkürler Sn.MOBIUSSOROS

3.  Alıntı Originally Posted by safran21 Yazıyı Oku
    Sabah 2.19 dan çıktım azda olsa kar ettim bilanço kötü bekleniyormuş ytd.
    2.19da 8 bin lot işlem oldu hepsini sen satmış olsan ne yazar hepsi kar olsa ne yazar birde buraya yaziyorsun dün sabah krdmrd'te 100bin lot girdim kredili 10 dakika sonra 5 kademe yukaridan verdim biz yaziyormuyuz söyle kar ettim böyle kar ettim diye

Bilançoya gelince Zaten kimse iyi bilanço beklemiyorki Boşuna yazmissin

Ytd

4. 2017 çöp oldu iki şirket halka arz becerisini! ama havuç ama gerçek, piyes tadında yaşadık elimizde ne var Bilanço şu ana kadar gelenlere göre gömü bulmaları şart,Spek,patron,yönetici huzurla uyuyun.

5.  Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    2.19da 8 bin lot işlem oldu hepsini sen satmış olsan ne yazar hepsi kar olsa ne yazar birde buraya yaziyorsun dün sabah krdmrd'te 100bin lot girdim kredili 10 dakika sonra 5 kademe yukaridan verdim biz yaziyormuyuz söyle kar ettim böyle kar ettim diye

Bilançoya gelince Zaten kimse iyi bilanço beklemiyorki Boşuna yazmissin

Ytd
    Yazmışsınya Burası yazma yeri! Yazıp yazmamak senin tercihin.

6. aslında hissede satıcı az, örneğin 2,23 e kadar toplam 95 bin kadar satıcı var, isteseler 2 dakikada yukarı atabilirler. Geçenlerde yabancı payı 22'lere cıkmış diye twiterden bir paylaşım yapmıştım ama kimsenin ilgisini bile çekmemiş, ama yabancı payı düştüğü zaman buralar karışmıştı.

7. SPK 2 şirketin halka arzını onayladı... Aralarında 2016 yılında basvuru yapmıs vertu iştiraki varmı YOK.. şaşırdık mı YOK.

bu şerefli şirketin şerefli yöneticileri halka arz kopyala yapıştır haberlerine devam edecek mi biri ertelendi smartiks. kaldı kafein.

halka arz furyası basladı 4 tane sirket arz oldu 5-6 kat talep geldi. bu furyadan yararlardı mı şerefli yöneticileri YOK.

VAR olan tek sey kucuk yatırımcı soygunculugu... yabancı payı azalmıs artmış hikaye..
    ayrıca halka arz olunca ne olacak ki. 3 lerden alanlar var arz olacak diye simdi bi haber cikar ben 2.14 yerine 2.30 dan alırım kim kazanclı cıkar... yani alınıp yatırım yapılacak hisse mi YOK

ve beklenen aciklama geldi.

spk 6 aylik bilancolari gozonune alarak smartiks'in halka arzina onay vermemis.

bu sahtekarlara iyi olmus ???

12 aylik bilancolara gore tkrr basvuru yapacaklarmis, yapsinlar bakalim.

ama spk'yi tebrik ediyorum. pozisyonuma ters dussede, bu sahtekarlara prim vermemis

bakalim gorelim artik

# yatırım tavsiyesi değildir #

Sayfa 342/649 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •