Special Days Image
Sayfa 509/649 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sayın livehuman, şirketin gelecek vadeden yazılım şirketi yatırımlarını elden çıkarması yatırımcıların hisseye bakışını olumsuz etkilemiş olmalı... Hissenin primli hali de çıkış için bir fırsattı. Bence mevcut haliyle de bir çok hissenin 2-3 e katlamış olduğu bir dönemde en az 5 TL ederi var. Kısa vadede olabilecek şey ancak bir tepki yükselişi olur diye düşünüyorum. Yüksek maliyetlilere çıkış fırsatı vereceğini sanmıyorum. Enda enerjinin halka arza ete kemiğe bürünmeden, kfein ve smart hisse paylarının satışı sonrası piyasayı tatmin edici yeni bir yatırım haberi gelmeden sağlıklı bir yükseliş pek olası gibi görünmüyor. Biri girer kaldırır orası ayrı... Mantık çerçevesinde durum yazdığım gibi duruyor. Umarım beklediğimizden fazla düşerek yanılttığı gibi beklediğimden fazla tepki verip yine yanıltır😊 inş tez vakitte maliyetimin üstüne atar.
    Y.T.D

2. Viop - 1.40 düşüşte
    Bovespa -7 düştü

3. Bugün borsa çok düşecek bizim ki utandırıp artar inşallah

4. Her gün sindire sindire veriyorlar. Durum hiç parlak görünmüyor. Beklediğimiz tepki bi yana endeks düşse de yükselse de her gün ciddi oranda düşüyor. Allah yardımcımız olsun. Çok kötü bir dönemde çok kötü yakalandık.

5. Acı olan şu ki endeksten yana da insan ümitlenemiyor. Endeks toparlasa yükselse de faydası olmuyor. Ümitsizce bir bekleyiş içinde paramızın her gün eridiğini izliyoruz. Bende biraz yüklü var, az olsaydı zarara bakmaz zararı sineye çeker verirdim.

6. 10962 lot gibi az bir miktarda da olsa şirket hisse alımı yapmış... Umarım artarak devam eder. Şu puslu dönemde hisseye destek olurlarsa inş bu virüs ve Suriye meselesi hallolunca zararsız çıkış fırsatı verir inş.

7. Sn.ayyıldız önemli olan az miktar da olsa almaya başlaması hisseye direnç sağlayacaktır. Suriye ve virüs olayı yüzünden büyük darbe yedik.Bu nedenle burada büyük hakaretlere de maruz kaldım.Maliyetim 5.2680 ve bütçeme göre yüklü miktarda hisseye sahibim. Umudumu koruyorum.
     Alıntı Originally Posted by ay_yıldız Yazıyı Oku
    10962 lot gibi az bir miktarda da olsa şirket hisse alımı yapmış... Umarım artarak devam eder. Şu puslu dönemde hisseye destek olurlarsa inş bu virüs ve Suriye meselesi hallolunca zararsız çıkış fırsatı verir inş.

8. Bugün yapılan işlemleri görebilen bir arkadaşımız olsa da paylaşabilse

Sayfa 509/649 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •