Sayfa 49/649 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 385 - 392 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Bunun cevabını bilmiyorum ancak Vertu yatırım ilişkilerinde Mustafa adında bir sorumlu var bana elindeki hisseyi belgele sorunu sor cevabını vereyim dedi aynen SPK yı aradım bu haber arkası mal çakmaları İÇİN elindeki hisseyi belgele SPK sayfasından maille şikayetini yap dedi biraz daha izleyeceğim bu şirket CEO su Cumhurbsşkanımızlaydı ona itimat duyuyorum ve başına işin başında sıkıntı gelmemesini düşünüyorum kendi adıma durdum ancak bilgi alma hakkımız yasal,bu Gerel hisseleri sorulabilir istersen sor ama sonuç değişmez bu hisse İnşaallah iyi olucak.Canımız çok yanık kimseye al sat demeyeceğiz vebal büyük olur.Hayırlı akşamlar.
    beklıyecez mecbur abı elden başka bısı gelmıyo suan allah hıdayet versın bunlara naptıkları bellı degıl allah yardımcımz olsun

2. Tavsiye uzerine almistim bende yok 9 mayisi bekle yok ucacak yok kacacak, gecen gun 2.75ten 10.000 zararina sattim 20bin lot..simdi geri donucem yine pisman etirecek diye korkuyorm...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hisse cakal ayhan yuzunden bu duruma geldi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Insallah bu hafta hayirlisi olur

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yine hareket yok An itibariyle 2.74

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. VERTU yarın genel kurulda hangi yüzle bizlerin karşısında olacak saçma sapan operasyon yaptığı söylenen tiplere "ki doğrumu bilinmez"karşı hissesini savunamadı,haber salıp mal çakmasını mı,5:48 den 2:74 e hisseyi düşürtmesine mi,halka arz başarısızlığını mı ve bundan sonra hangi güven duyulacak!maarifetlerini anlatarak mı?daha söylenecek çok şey var HAYIRLISI İNŞAALLAH

7. boorsa 100 bıne yol alyo endex 75 bınken 5 lira olan kagıt şuan 2,75 anelt ortagı anele 1,50 den an ıtıbarı ıle 2,90 sozde anelt battı bu lanette 5 ten 2,75 bu hıssenın tuvalet kagıdından hıç bı farkı yok acıkcası genel kurruldanda bı beklentım yok patron serefsızı prestıj karıyer beklentısıde yok abı surunmeye devam

8. Sosyal medya ve internet bilgi saklanamıyor.Bu malı satmak için alıcılara ihtiyaç var.Kim güvenerek gelir yurtiçi ve yurtdışından.Genel kurulda maskeli yüzler gerçeğin acısıyla yüzleşmeyecekler mi?Allah büyük Allah'ın yardımıyla İnşaallah helal paramızı kurtaracağız.

Sayfa 49/649 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •