Sayfa 50/649 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 393 - 400 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Sosyal medya ve internet bilgi saklanamıyor.Bu malı satmak için alıcılara ihtiyaç var.Kim güvenerek gelir yurtiçi ve yurtdışından.Genel kurulda maskeli yüzler gerçeğin acısıyla yüzleşmeyecekler mi?Allah büyük Allah'ın yardımıyla İnşaallah helal paramızı kurtaracağız.
    inş abim inş yanlız pek umutlanma abı ne kadar bu sefer tamm dedıysem daha fena cakdılar o yuzden pek heveslenmıyom bunlar bu bılançoyla bu yalan halka arz haberlerıyle gram yol alamazlar ıcraat lazım lafla gemıyı yurutmeye calışıyolar gonder o zaman halka arzzları sun mıllete galıp nasıl açıyorsa halka arzı send yap ceo dıye o adamı yanına ne dıye aldın 1 yıldr 1 halka arzı yapaadı yapsada suphelı kım guvenıp alacak bu serefsızı kagıdını ...Abi dıkat ettım bunlar parayı hısseden kazanmaya calışıyolar iş güç yapark kazanmk gbı nıyetlerı yok acsel 5 den çaktılar vertu aynı gerel 1 yıldr sırtını dogrultamadı aneltte bambask bı vaka zaten

2. Sabredip bekleyeceğiz hisseye hakimler,bilgi onlarda çok kötü bir isimleri oldu bütün borsa da portföyü yüksek olan 50 000 yatırımcı var gerisini sen düşün spekülatörler maalesef cahil alınmasınlar ama harcanıp gidiyorlar bu hisse az bir miktarla piyasa da çoğu şirketler de maalesef babadan kalma metodlar İle yönetiliyor buda öyle ise CEO ile kurumsalım görüntüsü vermeye çalışıyor.Eeee CEO da ben aldığımda şu kadar dı bak şimdi ne kadar yaptım sonra aferim çok konuşulacak şey var Rabbım sabır versin ŞABAN Ayındayız ve Beraat kandili yakın İnşaallah Beraate ulaşan kullarından oluruz.Sabır İnşaallah.

3. Yarin,sapkadan tavsan cikmayacak.halka arz sureclerinin devam ettigi,hisse fiatinin piyasa kosullarinda belirlendigini belirtecekler.Haziran ayinda temettu konusu ve,iyi niyet ve temenniler.zoraki bir genel kurul yani.yatirim tavsiyesi degildir...

haftalaık

7.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Yarin,sapkadan tavsan cikmayacak.halka arz sureclerinin devam ettigi,hisse fiatinin piyasa kosullarinda belirlendigini belirtecekler.Haziran ayinda temettu konusu ve,iyi niyet ve temenniler.zoraki bir genel kurul yani.yatirim tavsiyesi degildir...
    piyasa koşullarımı piyasaya bıraks serefsz malı çakmasa kagıt şuan 3,70 di.Yarın piyasaya guven vermezse ne halt yedıgıne acıklık getırmeyıp halka arzlar ıçınde sıradan bı konuşma yaparsa bu vertununda verusunda bıttıgının resmıdr...gerçi bu çakallardn hersey beklenır

8. Tahminim CEO nun ilk genel kurulu ve ona verilen hedeflere ulaşmak için ilk sözleri olacak yerli, yabancı yatırımcılara.Haberi verip,mal çakmaları adil değildi BIST in spekleri bunu hatırlar küçüklerden ise benim gibiler.Hayırlısı olsun.Yarın ki genel kurul ortaklarımıza kazanç getiren bir toplantı olur İnşaallah.

Sayfa 50/649 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •