Special Days Image
Sayfa 53/649 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 417 - 424 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. yıllık baz da kar zarar oranlarına bakın ilk 15 te hangi hisseler var çok heyecan isterseniz buyrun dencm nthol verus vertu anel bmelk ne kadar kumar bağımlısı var ise işte.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by birasil Yazıyı Oku
    bu tip hisse senetleri borsa düşerken yatırımcının 30 50 100 kağıtlarından kaçış yoludur borsa çıkarken neden bu tür sığ hisselerde işlem yapılsın ki aselsan thy gubrf garan ak vakıf 10 lardan 12 lire giden halk bim migros say say bitmez.Teknik miş temettü imiş ıvırmış zıvırmış firmanın kendisi bile bakmıyordur kaç para olduğuna istediği kademeye alış satış yığıyordur lotu gün sonu iptal .KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    pekı borsa 75 95 bıne geldi kagıtta en ufak bı hareket olmadı anelee cusan sasa kelebek hdfgs bossa daha aklıma gelmıyen bı cok hısse bu hısseler bıst 100 kagıdımı fıyatlarını 2 katladılar aralarında fark ne hocam ben cozemedımde

3. hepsinin üretici olması bir hikayesi olması yatırımları oluşu para girişi oluşu hisse dağılımı tek el olmayışı daha birçok sebep bulunabilir.vertu kafeini arz etcem smartiks i arz edeceğim hep yalan dolan diyor herkes bir hikayesi yok bir üretimi yok %70 kadar hisse ptron hissesi en önemlisi hikayesi yok varsada inanan yok inansalarda hacim yapacak yatırımcı çeşitliliği yok.Hükümet tarafından yürü ya kulum demezlerse yapacağıbişiide yok.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Borsa 89000 düzeltmesi yaparsa görürüz akkoyun kara koyunu 30 50 100 den kaçanlar kimi meşhur edecek.Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by birasil Yazıyı Oku
    hepsinin üretici olması bir hikayesi olması yatırımları oluşu para girişi oluşu hisse dağılımı tek el olmayışı daha birçok sebep bulunabilir.vertu kafeini arz etcem smartiks i arz edeceğim hep yalan dolan diyor herkes bir hikayesi yok bir üretimi yok %70 kadar hisse ptron hissesi en önemlisi hikayesi yok varsada inanan yok inansalarda hacim yapacak yatırımcı çeşitliliği yok.Hükümet tarafından yürü ya kulum demezlerse yapacağıbişiide yok.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    evet abı aynı şeylerı soyluyoruz aslında bu hıssenın toparlanması lazım oda lafla olmuyo sunu halka accam bunu halka acacam lafla gemı yurumuyo vadettıklerınde bırı olmadı surece ne yatırımcı bulur nede guven sorununu ortadan kaldırır ya halka arzlardan bırı açılmalı yada acsel arsa işi olmalı bunlar olmadıgı surece bız daha yıllarca burda yazmaya devam ederız patronun kollarındayız allah yardımcımız olsun

6.  Alıntı Originally Posted by birasil Yazıyı Oku
    Borsa 89000 düzeltmesi yaparsa görürüz akkoyun kara koyunu 30 50 100 den kaçanlar kimi meşhur edecek.Ytd.
    hayaller hayaller o zaman sana guzel bı haber verım endex ıkılı tepe yaptı eğer 95,350 üstü kapatırsa sıkıntı yok yok altına sarkarsa salıverır o zamn konuşuruz yıne senın koyunları

7. ha bu arada inşalah sen haklı çıkarsın ben yanılmış olurum bu hayırlı kandıl gununun hatrına rabbım en kısa zamanda bızı bu zarrdan kurtarır ama dedım gbı acselden arsa haberı halka arzlardan guzel bı haber gelmedıgı surece ben bişi yapacagını sanmıyorum şimdi grrafıkte bı sıkışma var ufak bı tepkı verecek ama bıze tepkı degıl trend lazım

8.  Alıntı Originally Posted by sehmuz Yazıyı Oku
    ha bu arada inşalah sen haklı çıkarsın ben yanılmış olurum bu hayırlı kandıl gununun hatrına rabbım en kısa zamanda bızı bu zarrdan kurtarır ama dedım gbı acselden arsa haberı halka arzlardan guzel bı haber gelmedıgı surece ben bişi yapacagını sanmıyorum şimdi grrafıkte bı sıkışma var ufak bı tepkı verecek ama bıze tepkı degıl trend lazım
    haberle sattığı yada el değiştiren 1 600 000 i 3.02 2.80 aralığında verdi alanların ortalamasının altı olduğunu sanmıyorum bizim manisa yolundaki kaçış rampası gibi vertu bist endeksin freni patlamadan bişii olmaz kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.naçizane görüşüm.

Sayfa 53/649 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •