Sayfa 58/649 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 457 - 464 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Haber naber gıbı bısey olması gereken prosedur her kagıt alan arkadas yaglı bır haber beklıyo ganımete konmak ıcın burası borsa oyle yagma hasanın boregı yok burda hayal kurmak guzel ama bu kagıt adamı surundurur yam yam gıbı speklerı var benı takp edıyolar bırazını satınca hemen aldılar tamamını satsam 4 tl ye kadar cızecek kagıdı sızlerıde yaktım burda hısse almakla neyse yarın satıyımda sızi kurtarıyım işlem hacmıde yuksekken ınsallah satar cıkarım ben cıkmadan gıtmeyecek

2.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Haber naber gıbı bısey olması gereken prosedur her kagıt alan arkadas yaglı bır haber beklıyo ganımete konmak ıcın burası borsa oyle yagma hasanın boregı yok burda hayal kurmak guzel ama bu kagıt adamı surundurur yam yam gıbı speklerı var benı takp edıyolar bırazını satınca hemen aldılar tamamını satsam 4 tl ye kadar cızecek kagıdı sızlerıde yaktım burda hısse almakla neyse yarın satıyımda sızi kurtarıyım işlem hacmıde yuksekken ınsallah satar cıkarım ben cıkmadan gıtmeyecek
    abı noldu çok erkn pesettın uzel hayallerın vardı

3.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Haber naber gıbı bısey olması gereken prosedur her kagıt alan arkadas yaglı bır haber beklıyo ganımete konmak ıcın burası borsa oyle yagma hasanın boregı yok burda hayal kurmak guzel ama bu kagıt adamı surundurur yam yam gıbı speklerı var benı takp edıyolar bırazını satınca hemen aldılar tamamını satsam 4 tl ye kadar cızecek kagıdı sızlerıde yaktım burda hısse almakla neyse yarın satıyımda sızi kurtarıyım işlem hacmıde yuksekken ınsallah satar cıkarım ben cıkmadan gıtmeyecek
    ..sonuçta sende ne kadar mal varki bu yamyamlar bu hisseleri istiyor..bugün yukarıya kadar çizip aldı malı. yani mal var.....

4. ya arkdaşlar gorende dıyecek kagıt 2,75 den 5 lere falan gıttı ya bu lanet 5,50 den berı salıyor kagıt 2,75 borsa 100 dayandı eger elınızde yoksa hıç arkanza bakmadan kaçıp gıdın burdan bızede çok dua edın borsanın bu yukselışıne tam tersı bı hareket ceken kagıttan ne beklıyosun hc bısı yapıyosan kardemırd al yakında 1,65 den verırsın

5. 2.36 lık pay birim pay değerine ulaşıldı diyor. Kağıdımız zaten primli mi demek istiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by sehmuz Yazıyı Oku
    abı noldu çok erkn pesettın uzel hayallerın vardı
    SATISA GECIYOM VERIYO ALISA GECIYOM ALIYO BU RAHATSIZ EDICI BIR DURUM BOYLE SIG KAGITLARA ALISKIN DEGILİM ADAMLAR RESMEN YATIRIMCIYLA ALAY EDIYOR BUNLARA ANCAK 10 LOT ILE UGRASILIR

5 Dakika 15 Dakika Saatlik Günlük Aylık

Hareketli Ortalama Al Güçlü Al Al Sat

Teknik İndikatörleri Güçlü Al Güçlü Al Güçlü Al Al

Özet Güçlü Al Güçlü Al Güçlü Al Nötr Sat
    BU KAGIDIN KALDIRACAGI LOT MAX 20 BIN LOT FAZLASI SPEK İ RAHATSIZ EDIYOR KAGIT KESINLIKLE GUZEL PES ETMIS DEGILIM AMA RAHATSIZ EDICI SPEK TAM BIR YAM YAM

7. bugün itibariyle son bilançodan yola çıkılarak bildiğimiz defter değerinin bu olduğunu biliyorsunuzdur.

8. bakın buda bugün gelen haber,esasında bu haber bir süre önce gene gönderilmişti.neyse...haberi hızla okuyunca anlamayıp kötüye yoranlar oldu.ben haberi 3 e bölerek okumanızı tavsiye edicam.
    1. bölümde yazının 2 ayrı tarihteki derecelendirme arasındaki farkdan bahsediyor.
    2. bölümde,şimdiki zaman değerlendirmesini.
    3. bölümde ise halka arz öncesi değerlendirmeyi ve iskontolu halka arz fiyatını anlatıyor...

Sayfa 58/649 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •