Sayfa 533/649 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Teşekkürler Sayın Horasanlı, şirketin karı bu şekilde devam ederse hissenin yolu uzun gibi duruyor, metalicaa iyi niyetli yazdıysa tabi bir şey diyemem ama ben iyi niyet göremedim mesela Sizin sorunuza cevap yazmadı. Sayın zafkanka kime tepki gösterdiğinizi anlayamadım, son çeyrekte açıklanan karı görünce ben orta/uzun vade beklemeyi düşünüyorum.
    Son düzenleme : Egeİzmir; 18-10-2020 saat: 12:34.

2. Yeniden iyi bir hareket başlayacak gibi.. Başlarsa Bu kez çift haneli ....

3. Selam arkadaşlar

bu gün AVOD dan ülkemizin önde gelen maden şirketlerinden birisiyle çorum daki bakır madeni sahası için bir ortaklık ve satış sözleşmesi için haber var ancak gzililik te var haberde bu şirket vertu yada sarkuysan olabilirmi eğer öyle olursa ne avod ne vertu buralarda durmayabilirler ,durup durduğu yerde bu hareket neyin nesiydi aklıma geldi ,bu hareketi görünce .

4.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Yeniden iyi bir hareket başlayacak gibi.. Başlarsa Bu kez çift haneli ....
    valla iyide olur zaten kağıt bunu çoktan 9 aylık bilançosuyla haketmiş diye düşünüyorum. hakkımızda hayırlısı olsun,ortaklara bol şanslar.

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar

bu gün AVOD dan ülkemizin önde gelen maden şirketlerinden birisiyle çorum daki bakır madeni sahası için bir ortaklık ve satış sözleşmesi için haber var ancak gzililik te var haberde bu şirket vertu yada sarkuysan olabilirmi eğer öyle olursa ne avod ne vertu buralarda durmayabilirler ,durup durduğu yerde bu hareket neyin nesiydi aklıma geldi ,bu hareketi görünce .
    Allah kalemine kuvvet kardeşim sağol ben çiftli haneleri görmeden satmam zaten kasa para dolu almıştır vertu dur yani verus 50 olması için burayı 12.50 yapmalılar oran 1/ 4 dur. Verus un 1/4 u yapar her zaman

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 3. Çeyrek karı gören zaten beklerdi, daha güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Allah kalemine kuvvet kardeşim sağol ben çiftli haneleri görmeden satmam zaten kasa para dolu almıştır vertu dur yani verus 50 olması için burayı 12.50 yapmalılar oran 1/ 4 dur. Verus un 1/4 u yapar her zaman

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    seninde kesene bereket olsun kardeş

8. şaka sanırım bu haraket

Sayfa 533/649 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •