Sayfa 62/649 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 489 - 496 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 76 77 den ata da topluyor 3 den arz 75 den yerine koy para kazanmak icin illaki çıkması gerekmiyor onlar için

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar Girişim sermayesi hisselerinde kazançtan vergi varmı.
    Yatırım ortaklıkları kazancında vergi var Lütfen bilgi paylaşabilirmisiniz.

3. BIST 97717 hisse fiyatı ortada piyasa defter değeri,teknik göstergeler vs.konuşulacak bir gerçek hisse Bu çıkışa katılmadı BISTIN düşüşüne ne yapacak göreceğiz bu hisse borsa rekor kırarken bu fiyatla ortaklarını mağdur etti kötü niyetli olan elleri Allah'a havale ediyorum sanırım bu yüce makamdan çekindikleri yok olsun Rabbım onlara hatırlatacaktır.Bakın çok pis bizi mutsuz ettiniz aldığınız ahlar ile keyfinize bakın ben size malımı iade edeceğim ama asla bu Şirketi unutmayacağım siz borsada fiyat oluşmasının önünü güvensiz duruşunuzla tıkadınız burayı okuyanlar olucak kararları onlara ait olacak.Burada yorumlarımızı okuyan erkek ve kadın ortaklarıma saygısızlık etmemek adına üslubuma dikkat ettim.Umarım bu esaretten kurtulmamız dileğimle.Sevgiler.

4. yarınkı hedef 2.92 yatırım fınans da mal kalmadı artık onu acıldı carsamba hedef 2.85 2.92 aralıgı

5. Kimle raksediyoruz abi ne hedefi kansız bunlar. Hepsini ben yiycem diyorlar ama alırlar benden malı kaç dişli baksınlar bi

6. vertuda durum ne ))

7. vertu kısa zamanda çok büyük rakamları görecek durum ortada

8. hala daha büyük rakamlar görecek diyorsunuz anlamış değilim,...

Sayfa 62/649 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •