Sayfa 336/649 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Geçen yıl KAFEİN le 5 ten bu fiyatlara verdiler bu yılda SMARTİKS le....neler yapacaklar göreceğiz..

2.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Merhaba daha önce 16,11 2017 sanırım başvuru için hazırlık yapıyorum dediği smartiksi bilançolarda iyileşti tekrar değerlendirmek üzere başvurumu erteliyorum diyor daha önce burda defalarca belirttiğim gibi finans dan satılan ve piyasaya giden mallar geri alınmadan bu senetten bir cacık olmaz.Resmen bu mallar geri alınmadan halka arz falan hikaye görünmekte.

Saygılar.

Ytd.Değildir.
    sayın mobıussoros fınansta toplam 280 bın cıvarında kalmıs bence dertlerı bu degıl ama ,iyileşen bılancolar nedenıyle yazılması

spk'ya yenı donem bılancolarını sunup halka arz fıyatını yukardan yapmak ıstıyorlar,gibi geldi bana,,

3. Adamlar milleti iyicene bezdirip ellerindeki malı almanın peşinde..bu hakla arz olayıda onlar için iyi bir malzeme.şimdi adamlar gözü karartmışlar,yarından tezi yok hisseyi aşağılara dehlemeye başlarlar..gelsin 1.×× ler.

4.  Alıntı Originally Posted by ESTIVAL Yazıyı Oku
    Şirketimizin %40 pay oranı ile
    iştiraki konumundaki Smartiks Yazılım A.Ş. Yönetim Kurulu Halka Açılma Sürecine
    ilişkin olarak 01.02.2018 tarih ve 2018/02 Sayılı toplantısında aşağıdaki
    kararları almıştır.

"Şirketimizin 01.11.2017 tarih ve 2017/19 sayılı Yönetim Kurulu kararı
    çerçevesinde; Şirketimizin çıkarılmış/ödenmiş sermayesinin 10.000.000 TL'den
    14.000.000 TL'ye yükseltilmesi dolayısıyla ihraç edilecek 4.000.000 TL nominal
    değerli payların halka arzına ilişkin BİST ve SPK'ya yaptığımız başvurumuzun;

SPK'nın II-5.1 Sayılı İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği'nin 11.
    Maddesine göre, mevcut izahnamede yer alan 30.06.2017 tarihli mali tablolara
    göre öngörülen satış süresinin 15.02.2018 olması, ayrıca 2017 yılının ikinci altı aylık
    döneminde Şirket mali verilerinde olumlu gelişmelerin meydan gelmesi hususları
    dikkate alınarak, 31.12.2017 tarihli Finansal Mali Tabloların Bağımsız
    Denetimden geçmesini takiben sözkonusu tablolara göre yeniden değerlendirilmek
    üzere ertelenmesine,

Konu ile ilgili olarak gerekli başvuruların yapılması konusunda Metro
    Yatırım Menkul Değerler A.Ş'ye bilgi verilmesine,

karar verilmiştir."

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımızla

İzahnamede yer alacak finansal tablolar

MADDE 11 – (1) İzahnamede yer alacak finansal tablolar aşağıdaki esaslara göre belirlenir. Bu fıkra kapsamında satış döneminin tespitinde, sermaye piyasası araçlarının satışa sunulduğu ilk gün esas alınır. Payların satışa sunulduğu ilk günün belirlenmesinde, bunların varsa yeni pay alma haklarının kullanımının başladığı tarih dikkate alınır.

a) Bu fıkranın (b) bendi hükmü saklı kalmak üzere, halka açık olmayan ortaklıkların paylarının ilk defa halka arz edilmesi işlemlerinde aşağıdaki tablo esas alınır.
    Satış Dönemi

İzahnamede Yer Alacak ve Özel Bağımsız Denetimden Geçirilecek Finansal Tablolar

1 - 1 Ocak - 15 Şubat

Son üç yıllık ya da içinde bulunulan yıldan önceki üç yıllık finansal tablolar ile dokuz aylık ara dönem finansal tablolar

16 Şubat - 15 Mayıs

Son üç yıllık finansal tablolar

zaten gönderilen tabloların zamanı bu ayın 15. doluyormuş...

smartiks in işleri son 6 aydır olağan üstü çok iyi miş , 2017 bilançosunu komple gönderip daha yüksek fiyatlardan halka arz etmek istiyorlarmış tercümesi bu

tamam şirket spk ya gönderdiğin tablollar dışında sonradan çok iyi işler yapmış olabilir ama bunun adı
    maytap geçmek... insanları sabır taşına çevirdiler.

bir kaç gün sonra tekrar gönderiyoruz derler , veya kafeinin dosyaları hazır gönderiyoruz haberi düşer.

5.  Alıntı Originally Posted by ESTIVAL Yazıyı Oku
    sayın mobıussoros fınansta toplam 280 bın cıvarında kalmıs bence dertlerı bu degıl ama ,iyileşen bılancolar nedenıyle yazılması

spk'ya yenı donem bılancolarını sunup halka arz fıyatını yukardan yapmak ıstıyorlar,gibi geldi bana,,
    Sizin ve sn serdar kazancı yorumları benim için değerlidir sn Estival.Kastım önce halka arz yapacağım diye açıklama gönderdi geçen yıl sonu biliyorsunuz.Sonra citi de duran (bence patron malları) senetler anelt para kaybı sonrası nakit sıkışıklığına finans yatırımdan 2600000 lot verildi.Elbet anlaşmalı devir vardı sanırım.Ancak bu senetlerden 800-900 bin lot piyasaya gittiğini gördüm.Bu mallardan sanırım 500-600 bin lot 2,10-2,15 aralığından toplandı.Bir miktar daha sent var bence ve bunları toplamaya aslında spk ya bile başvurulmayan arzı erteledim demekte Ben daha önce bu senetler toplanmadan arzların yapılmayacağını ya da senede etkisinin senetler toplanmadan az olacağını yazmıştım.Umarım dediğiniz gibidir.Ama sanırım son olarak cafein içinde başvuracağım falan diye açıklama yollamışlardı.Senetleri sattıkları yatırımcılardan toplayamazlarsa alttan bence bu arzı da erteler bunlar

Saygılar.Bol kazançlar diliyorum.

Ytd.Değildir.

6. Ben size yazmadim mi arkadaşlar bu şirkete güven olmaz... son anda halka arz olacaksa bile aracı kurumu tekrar degistirdik derler bunlar bizi kekliyor yemliyor diye.. 2 yıldır kopyala yapıstır haberlerle KAP'a bildirimde bulundular. en son 1 0 Kasım da smartiksle ilgili metro yatırım adımıza basvurdu dediler...

bunların yaptıgı resmen kucuk yatırımcı dolandırıcılıgı su anda elimde yok aralık ayında vardı ve SPK'ya gerekli şikayetleri yapmıstım ama umarım bu dolandırıcıların ayagını ters duz edecek biri cıkacak ve bizleri aldatlamanın cezasını kesecek..

bu arada Anel Telekom ve Gerel patronları bu beceriksizlerin cezasını verdi bunlarda sesi solugu cıkmayan bizim gibi kucuk yatırımcıların kanını emmeye calısıyor.

7. bir kaç günü kalmaz kafein haberi düşer , spk ya gerekli başvurular yapılmıştır diye. birazda tahtayı öyle oyalarlar

8. Ben böyle uyanık patron görmedim eline almış HALKA ARZ SAZINI çal babam çal,çal babam çal
    bir sazla bin kişiyi uyutuyor

Sayfa 336/649 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •