Sayfa 392/649 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Eee tavan tavancılar, şakşakçılar neredeler bakiiim? Patron ve camiasına en derin saygılarımla...
    YTD
    Kagidi yukseltmiyorsa ne yapalim gucumuz yetse kademeleri kaldirirdik

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yaa arkadaşlar, gereksiz yere birbirinizi kırıcı söylemlerde bulunmayın.

Gerçekçi ve yapıcı, yorum, belge vb. paylaşımlar yapalım. Hepimiz kazanmak için burdayız.

SM-G800HQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kimse kimsenin fikir veya düşüncesini beğenmek zorunda değil. Ama saygı duymak zorunda.

Hakaret boyutundaki ifadeler; kişinin seviyesizliğini gösteriyor.

Kendi düşen ağlamaz.

Hepimiz bu işe kendi rızamızla girmedik mi?

Saygılar. Hayırlı ve bol kazançlar.

4. Bu işin içinde METRO (Galip Ağa) nun olduğunu da UNUTMAYIN...

5. yarın önemli
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Vertudan ne gödü kafeinden görsün bu fiyattan almaz arz iptal olabilir bence ytd degil

Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Kardeş kabataslak diye birşey yoktur rakamlarda! gERÇEK RAKAMLAR İLE OYNAYAMAZSIN ALGI YAPMA! YAPMA DAHA ÖNCE HALKA ARZLARDA YAPTINIZ GALEYANA GETİRDİNİZ SONRA DÖKÜLÜĞ GİTTİNİZ ARTIK YOK SİZE TAHAMMÜL' NEDEMEK KABACA BE! SAÇMALAMAYIN! TABAN TAVAN NE BORSADA BİLİYORMUSUN???SORU 1 YABİLİYORSUN YADA BİLMEZDEN GELİYORSUN BIRAK DEVRE KESİCİ HİKAYELERİNİ BORSADA 1 GÜNDE TAVAN TABAN % 20 ANLADINIZ!!! HALKA ARZ FİYATI NE SPK CA 4,45 SERMAYE NE OLACAK 18000000 TL EE NE YAPTI PİYASA DEĞERİ!? DAHA SİZ BORSADA TAVAN TABAN MARJINI BİLMEZKEN YADA YANLIŞ YÖNLENDİRME YAPAMAYA ÇALIŞIYORSUUZ ANLAMADIM YAZMAYIN BOŞ KARDEŞİM! YETTİ BE ! GÜYA BUNLARIN PARALARI VAR AĞLAŞIRLAR GÜYA BUNLAR PARA KAYBEDERLER AMA KENDİLERİNİ GELİŞTİRMEZLER KABATASLAK NE YAHU HEY ALLAHIM
    KABACA SPK CA HALKA ARZ FİYATI 4,45 GÜN İÇİ TAVAN TABAN MARJI %20 KABACA MARJ 0,89 KURUŞ TL VE KABACA 4,45 EKSİ 0,89 KURUŞ EŞİTTİR 3,56 TABAN! TABAN DA NE İŞE YARAYACAK SENET MİNUMUM 4,45 HALKA ARZ OLACAK ANLAŞILMAYAN BİR DURUM? KAFA KARIŞTIRRRMAYINNN GELELİM TAVANIN HEEE YAAA SPK CA HALKA ARZ FİYATI NE 4,45 ARTI %20 TAVAN MARJI NE 0,89 KURUŞ ARTI 4,45 EŞİTTİR 5,34 TAVANI OLACAK HALKA ARZ GÜNÜ BUNU BİLİYORMUYDUN? BIRAK TABANI TABAN NE ??TABAN FİYAT 3,56 EE NE OLACAK ORDANMI ARZA TALEP ATACAK PATRON YOKSA TAVANDANMI TABAN NE KARDEŞİM ? ) ALEMSİNİZ ANLADIM SENİ SEN TAVANDAN TALEP ATACAKSIN AMA MİLLET UYANMASIN TABNA ODA ARTIK YOK BORSADA %10 KALMIŞ AKLINDA AKILLIM : BUNLARIN HEPİCİĞİ PATRON ADAMI BAKMAYIN BUNLARA KENDİNİZİ GELİŞTİRİN EN AZINDAN BORSADA GÜNLÜK TAVAN TABAN MARJI NE ONU ÖĞRENİN GOOGLE A GİRİP LÜTFEN
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Geldim. Seni ancak ben paklarim.

Amma dellendin be Mobius hocam. Ne algisi ne yonlendirmesi yahu, arkadas birseyler karalamis iste.

Once hikayeniz varsa bilemem, ama asiri siddetli olmus.

Kafein ya da nikotin al biraz, sakinlesirsin.

Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    ekran görüntüsünü aldım ağlak zırlak ne demekmiş tanımam seni tanımazsın beni seni men ediyorum bu ifadeleri kullanmaktan sayılar teknik vs ben gömlekçi değilim al satçı hiç değilim ağlak zırlak tarihimde olmadım benimle muhatap olma!
    Aglak zirlak olmadim diyorsun, ama agliyorsun zirliyorsun. Ekran goruntusunu aglak zirlak olmasan ne yapacaksin?

Sayfa 392/649 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •