Sayfa 514/649 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. girişim sermayesi krizden firsat çıkarır bu ve hedef...bence. 10 tl görmüş kagıt bu fiyatlar fırsattır

2. Hisse olağandışı bir piyasadan geçti. Bunu hissenin endeksle alakası yok. Kafasına göre takılmayı sever. Elimde yok zamanında çok bekletti zararda. Sağlam sinir ister tüm piyasa gider bu düşer. Çok şey yaşattı bana. Forumda adam kalmayınca yükselişe başlayabilir.

Temeli sağlam daha da sağlam olabilirdi acsel ve kafein zamansız sattılar yoksa bir vertu daha ederdi. Aldığımda güzel beklentilerle almıştım.

Elinde Pamukova var değerli şirket bununda oyuncak etmezlerse arzdan sonra güzel değerlendirme karları yazar.

Canınızı sıkmayın batık bir şirket değil. Sadece döngüsel hareket ediyor. Normal piyasada hakkı en az 4,x TL etmeli ama piyasa normal değil koca şirketler oyuncak oldu. Buda işi fırsata çevirip daha çok sarktı.
    Bol kazançlar.
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

arkadaşlar, temeli sağlam gözükmekle birlikte patron hissesi olduğu için geçen sene 3-9 hareketi akabinde şu anda 3 tl olması zannederim bir şeyler anlatıyor...bana "uzak dur" diyor...başkalarına ne diyor bilemem...sonra ağlamak "vay sağlamdı ama" demek yok...

4. Bu hareket ile ilgili yorum var mı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. vertu tekrar 10 lara vurana kadar bekleyebilecekmiyim bakalım...girişim sermayesi için fırsat ortamıdır..hadiiii

6. Ahaaaa
    Bir pzarlamacıı dahaa
    İberata..

Alıntı Originally Posted by dgate Yazıyı Oku
    ahaaaa
    bir pzarlamacıı dahaa
    iberata..
    bu tür fiyat hedefi verenlerin lafıyla zaten hareket edilmez..hisseyle ilgili görüşlerimi yazmıştım....lafın özü uzak durun...zararınız varsa da bence en büyük yanılgılardan biri aynı senette zararı çıkarmaya çalışmaktır...daha iyi fırsatlara bakılabilir...

Sayfa 514/649 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •