Special Days Image
Sayfa 539/649 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bir süredir takip ediyordum. Bugün akşama doğru endeksin salmasıyla Vertu da salınca alım fırsatı gördüm. Haftaya endeksle beraber gevşeyebilir ama önemli değil gelecek vadediyor uzun vadeli beklemeyi planlıyorum. Herkese bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Kimse yok mu? Ben geldim diye mi yazmıyorsunuz?
    Bugün pasta çok ilginç bir şeylerin başlangıcı olabilir.
    Ytd
    Yatırım tavsiyesi değildir..

3. bugün ya metro yatırımın malını sattılar yada metroya yeni mal devri yaptılar bu kadar hacim ve satış alış normal değil

4.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    bugün ya metro yatırımın malını sattılar yada metroya yeni mal devri yaptılar bu kadar hacim ve satış alış normal değil
    1 ayda 3 milyon a yakın mal el değiştirdi. Bizde neden gitmiyor diyorduk sebep beklenen malmış. Hayırlısı kesinlikle ytd

5. Geri alım programında alınan 1 milyon lot VERTU hissesini bugün satmış. Geri alım programından alınan hisse kalmamış elinde. HSCB bugün yoğun almış. Umarım yolu açık olur .

6. t2 takasta 2 gün sonra hangi kuruma devir yapıldı belli olur yoksa 1 milyon lot böyle sıg bir tahtada satılamazdı

dün vakıftan 300 bin lot satılması bugünde 510 bin satılması eğer bugünkü şirket satışları vakıftan çıkmazsa

spek vakıftaki hesabından dolayı senle spk lık oluruz haberin olsun şimdiden

7. patronu tebrik etmek lazım yatırımcısını düşünmüş

haber gönderdiği gün hem satıyor hemde satışın tamamını bitiriyor

kötü niyet olsa yönetim kurulu toplandı önümüzdeki günlerde geri alınan 1 milyon lot satış kararı aldık deseydi

kağıt bu sığ haliyle bir kaç taban yerdi

tek sorun vakıfın bir gün önce 300 bin lot satması bakalım nerden çıkacak virman vakıftakı oyuncu iyi niyetlimi kötü niyetlimi anlarız

8.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    t2 takasta 2 gün sonra hangi kuruma devir yapıldı belli olur yoksa 1 milyon lot böyle sıg bir tahtada satılamazdı

dün vakıftan 300 bin lot satılması bugünde 510 bin satılması eğer bugünkü şirket satışları vakıftan çıkmazsa

spek vakıftaki hesabından dolayı senle spk lık oluruz haberin olsun şimdiden
    Garanti satışları şirketin satışları. Vakıf başka. Bence güzel oldu. Örnek vereyim jants de 100 bin lotu şirket geri alımından 160 TL fiyatla satmıştı. Şu an 250 yi aştı. Darısı Vertu ya. Çok güzel olacak harika haber bence. Ayrıca 4 küsürden aldığı payları 9 Küsüre sattı. Extra 5 bilyondan fazla net kar yazar. Önümüz açıldı. Kesinlikle ytd.

Sayfa 539/649 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •