Sayfa 507/649 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Son 2 ayda 500.000 lottan 4.700.000 lota çıkmış yabancı da bu pisliğe ortak olabilir.Yazdığım sadece Citi nin aldığı. 2 ay önce % 4!düzeyindeydi. İncele gör. Agresif olmana gerek yok. Birileri ......çocukluğu yapıyor dökmek mi istiyor anlamadım
    Hâlâaaa büyük düşüşten önceki yabancı payını sayıklıyorsun
    Kasıtlı olarak algıya mı oynuyorsun
    Niye dün akşam yayınlanan sadece dünkü yüzde 2 lik yabancı düşüşünden bahsetmiyorsun
    Twitte birisi ekran resimini atmış
    1 kaç gün önce de 10 tl den bahsedip algıya oynadın
    Geçti borun pazarı...
    Geçmişteki yabancı payını söyleyip algıya oynama..

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Verusa holding hergün yükseliyor bizim eşşek düşüyor bunda bir iş var
    takaslarla bir yere varılmaz...bu tür senetlerde....düşerken mal alınmaz...elde iyi malşyetli mal varsa zaten çıkılmalıydı...yüksek malşyetli mal için stop mutlaka çalışmalı...onun haricinde gerisi falcılık...iş bu kadar her senet için...uygulayan kazanır...çok bidiğini zanneden falcılık yapan piyasadan silinir....

3. Ben bu kadar düşüş beklemiyordum, yanıldık Malesef... Dünkü kapanışı, artık büyük düşüşlerin olmayacağını düşündürmüştü... Bilanço ve mali yapısında sıkıntı olmayan bir hissede, tepkisiz bu denli büyük düşüşler pek görülmez. Bu hisse tepki hala tepki vermiyorsa ve düşüş devam ediyorsa ya bilmediğimiz bir şey var ya da oyuncu malı dağıtıp çıkıyor. Bakalım gün sonu kapanışı nasıl olacak😒

4. Endeks tepki için müsait ama hissede tık yok... Endeksteki 0,10 puanlık bir düşüşe bile en az %1 düşüşle tepki veriyor. Şuan için hissenin hareketleri pek içaçıcı değil maalesef.
    Y. T. D

5.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Sorun değil hisse haftaya toparlanır kara geçersiniz. 10.00 üzeri fiyatlara gidecektir inanıyorum.
    .................

6. Artar diye ümit ettim ben de çok miktarda aldım maliyetim 5.2680 bu kadar ******** ve haysiyetsiz olacaklarını bilemedik yazıklar olsun

7.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Artar diye ümit ettim ben de çok miktarda aldım maliyetim 5.2680 bu kadar ******** ve haysiyetsiz olacaklarını bilemedik yazıklar olsun
    10 tl hedefi verdin geçen hafta
    Bu hafta 10 tl olacak diye...
    Sen trende yerini aldığın için
    Alım hedefi vereyim de
    Millet atlasın da ucuz diye
    Yükselsin..
    10 tl den satayım düşüncesinde mi yazdın o zaman

8. Sn Dgate senin psikolojik sorunların mı var ? Problem adamsın. Burada ne yazılırsa yatırım tavsiyesi değildir. İnsanlar düşündüğünü yazıyor. Sonuçta aynı gemideyiz.Tekrar yükselişe başlar umarım. Negatif enerji verme lütfen.
     Alıntı Originally Posted by Dgate Yazıyı Oku
    10 tl hedefi verdin geçen hafta
    Bu hafta 10 tl olacak diye...
    Sen trende yerini aldığın için
    Alım hedefi vereyim de
    Millet atlasın da ucuz diye
    Yükselsin..
    10 tl den satayım düşüncesinde mi yazdın o zaman

Sayfa 507/649 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları