Sayfa 575/649 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. grafik süper bilanço süper potansiyel süper maşallah diyelim...ağlayanı anlamak güç borsada algı diye birşey var psikoloji diye birşey var bunları kontrol edemiyorsan borsadan uzak durmalısın....elinde olduğuna dua et....bende yok vertu başka hisselerdeyim keşke olsaydı diyorum...bes ten çıkıyorum yetişirse para gelmesi vertuya ortağım....ytd

2. Ben topluyorum sn. Rex Hocam umutlu ve sabırlıyımdır. Hak ettiği değeri bulacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Ben topluyorum sn. Rex Hocam umutlu ve sabırlıyımdır. Hak ettiği değeri bulacaktır.
    kisa vade duzeltme bitmis degil..

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Ben topluyorum sn. Rex Hocam umutlu ve sabırlıyımdır. Hak ettiği değeri bulacaktır.
    yanilmiyorsam sizi poltk ten hatirliyorum..tinaz hoca zamani alip sattiniz mi hisse cok dusuktu o zamanlar..

5. Vertu kesinlikle iyi hisse, güzel bir zamanda pörtföyüme eklemiştim, tek hatam kademeli satışlara erken başlamam (8.6 lardan aldık, 9.5 lerde satmaya başladık) ve ilk alışları çok yüksek miktarlarda yapmamam, mal az olunca erken satmaya başlayınca eldeki hisseyi 16 tl de bitirmiştim. Sonra kaçan kaçtı dedik bıraktık gitti, 37 tl lere yaklaşmıştı o zaman

Yaklaşık 1 ay önce de hisse olgunlaştı, 25 tl lere çekildi, hadi dedim 16 tl den sattığımda çıkan nakit de diğer hisselerde az çok kazanmıştır. Bir daha alalım bakalım bir tepki verir mutlaka, al satla da zarara düşmemeyi başarırım dedim, tekrar pozisyon açtım. Diğer hisseler kan kaybederken, vertu gerçekten 30 tl lere yaklaşarak iyi performans sergilemişti. 3 aylık bilançoyu görünce de aha dedim, 35 tl leri rahat görürüz, ama elde hisse az verirse 30.20 en elimdeki kadar daha alayım, o verdi biz aldık, biz verdik o aldı derken güzel bir işlem günü yaşadık.

Tabi bu satış olayı hisse üzerinde gerginlik yaratan bir durum, bu baskı belki biraz daha hisseyi düşüş yönünde baskılayacak, şu an benim açımdan aşağı doğru bir maliyetlenme söz konusu, belki yükselirken kazandığımızdan daha fazla kaybetme riski söz konusu, baskı sürdükçe ben daha sağlam pozisyon alacağım, bu noktada benim açımdan iki önemli sorunun cevabı önemli 1. bu hissenin hareketleri trade etme olanağı yaratacak mı? (bence evet şimdiye kadar iyi al sat şansı verdi), 2. bu hisse gelecek için doğru işler yapacak ve büyümeye devam edecek mi? (Bence uzun vadeli yatırımcı için bu sorunun cevabı önemli, planlanan halka arzlar varken, benim için Golive çok heyecen verici, enerji sektöründe yatırımlar devam ederken, güzel bir potansiyeli var.)

Bakalım Büyük ortak satarken, fiyat nasıl oluşacak, satış bittikten sonra fiyat nasıl oluşacak. Piyasa da olumlu da, olumsuz da örnekler oldu, ortak satışı bitince uçanları da gördük, çakılanları da. Gönül isterdi ki büyük ortak satmak yerine daha fazla alsın, hisseye olan güvenini piyasaya göstersin.

Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

grafik süper bilanço süper potansiyel süper maşallah diyelim...ağlayanı anlamak güç borsada algı diye birşey var psikoloji diye birşey var bunları kontrol edemiyorsan borsadan uzak durmalısın....elinde olduğuna dua et....bende yok vertu başka hisselerdeyim keşke olsaydı diyorum...bes ten çıkıyorum yetişirse para gelmesi vertuya ortağım....ytd
    31.9 dan duatuybjr haftada alabilirsiniz madem nefis hisse tutan ne ki

7. acele etme spek daha alacagimiz var..

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 575/649 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •