Sayfa 522/649 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    Sabırlı olacan arkana yaslanacan ��
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bugün tavan yapar mı acaba

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tavan açtı ama seans başlangıcı ile çözüldü böylece bende ayrıldım
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Altın var dediler, şirkette enerji şirketleri var fakat: baskı da çok büyük.

boru değil altın buldular bu hikaye burada bitmez diye düşünüyorum

5. Kap düşmeden önce bu kağıtta hep alım alıyor ve bir tavan sonra çakıyorlar.içerden haber alıyorlar.çakal sürüleri.

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    boru değil altın buldular bu hikaye burada bitmez diye düşünüyorum
    tokattaki altın sahası için ayrı bir şirket kurdukları yönünde cuma günü yapılan kap açıklaması bence gayet olumlu çünkü ciddi bir altın rezervi olmazsa ayrı bir şirket kurmazlardı diye düşünüyorum
    ancak tabiki yatırım tavsiyesi değildir.

7. arkadaşlar, maden sahasında ruhsat işlemleri ve çed raporu vs gibi bürokratik engeller çıkar mı diye bir dizi araştırmalar yaptım. gördüm ki verusa holding ceo’su (genel müdür) ömer özbay’mış. ömer özbay kim diye internette araştırın ‘bir lider doğuyor’ isimli kitabın yazarıymış. yani kısaca hükümete yakın bir isim. dolayısıyla bürokrasiye çok takılmaz, gübre fabrikaları gibi koza altınla aylarca davalık olma gibi şeyleri yaşamaz. halka açıklığı da düşük olan sığ bir hisse. eğer isterlerse uçururlar. ytd. herkes için hayırlısı olsun. hissedar arkadaşlar ömer özbay ile ilgili bilgiyi arada bir dile getirirlerse memnun olurum

8. Burada da kimsecikler yok ne güzel demek ki doğru senet deyiz.Haydi hayırlısı.

Sayfa 522/649 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •