Sayfa 497/649 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2. Bu hissede benden başka yatırımcı varmı ?

3. Verdim ellerine nereye giderse gitsin.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Hergün 13-15 krş artan hisse durumunda enterasan

VERTU Solo 2019/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 31182084 Yıllık Değ%:101

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Vertudaki manipülasyon ortaya çıktı. SPK cezaları yağdırdı. Hissedeki çıkış hareketi hoşuma gitmediği için erken terk etmiştim. Bir hissede merdiven başladıysa korkmak lazım.
    İyi sirketti aslında elindeki varlıkları ederinin çok altına verusaya ve diğerlerine devretti. Taşıma şirketini bedelsiz verdi daha parasını alamadığı. Bunları yapmasaydi şu an en az 100 milyon TL kar yazardı. Adamların amacı vertuyu büyütmek değil. Bundan önceki anelt ve gerel yatırım başarısızlıkları var. Ne işin var senin bu şirketlerle.
    Bu şirket verusa tarafından vergi avantajı kullanmak için kurulmuş, ucuz kaynak yaratmaktan verusaya hizmetten başka bir işe yaramayan bir yapı. Bunu anlamak icin bir yılı aşkındır taşıdık. Allah'tan verilmis sadakamiz varmış; Genel Yükseliş hareketi olmasaydı daha çok tasitirlardi.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Vertudaki manipülasyon ortaya çıktı. SPK cezaları yağdırdı. Hissedeki çıkış hareketi hoşuma gitmediği için erken terk etmiştim. Bir hissede merdiven başladıysa korkmak lazım.
    İyi sirketti aslında elindeki varlıkları ederinin çok altına verusaya ve diğerlerine devretti. Taşıma şirketini bedelsiz verdi daha parasını alamadığı. Bunları yapmasaydi şu an en az 100 milyon TL kar yazardı. Adamların amacı vertuyu büyütmek değil. Bundan önceki anelt ve gerel yatırım başarısızlıkları var. Ne işin var senin bu şirketlerle.
    Bu şirket verusa tarafından vergi avantajı kullanmak için kurulmuş, ucuz kaynak yaratmaktan verusaya hizmetten başka bir işe yaramayan bir yapı. Bunu anlamak icin bir yılı aşkındır taşıdık. Allah'tan verilmis sadakamiz varmış; Genel Yükseliş hareketi olmasaydı daha çok tasitirlardi.

Gecen hafta perşembe verdim gitti yüzde 20 kar bıraktı 12 günde stressiz ..

Sayfa 497/649 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •