Sayfa 566/649 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Arkadaş Türkçe yazdım. girişim yaptığı şirketlerin gelirini alsa iyi almamış. İnceledim raporu. Girişim yptıüı şirketler bedelsiz sermaye artırımı yapmış bunun anlamı o şirketler değerlenmiş. gözde ya da rysas gyo daha ucuz bu anlamda. bende de var gitmez demiyorum yıl sonuna kadar %100 yapsın yeter diyorum
    yasemin hanım incelediğinizde hangileri bedelsiz yapmış da ordan kar yazmış anlayamadım? bizim elimizdeki kağıt mesela bedelsiz yapıyo ama sonuçta eldeki lotxhisse fiyatı yine aynı paramıza denk gelmiş oluyoya bedelsiz yapınca da o yüzden anlayamadım dediğinizi?

2. Bu kar nasıl olmuş diye araştırdım olay şöyle gelişmişmiş,İsatanbuldan Ankaraya merkez bankasına para götüren bir tır Bolu dağı yokuşunda arka kapısı mandalı kopmuş tabi tırdaki paralar dampeli kamyondan kum dökülmesi misali dökülmeye başlamış ,şansa bakarmısınız tam o sırada VERTU şirketinin servis otobüsüde oradan geçiyormuş ,eeeee boş durularmı dökülen paraları bi güzel toplamışlar otobüse yığıp doğru şirketin kasasına yatırmışlar ,masal bu ya bu duruma yatırımcıları ne yorum yapacağını şaşırmışşşşşşş derken ortalarda kamera falan da olmadığından kimsede durumu anlayamamış ,şirket yetkilileri Bolu dağı yokuşu başlangıcına ek sefer koymuş 6 aylık bilançoya kadar bekleyeceklerini trafik şubesine bildirmişler ,bakalım sonuç ne olacak
    ne olursa olsun her şeyden önce sağlık olsun
    gökten üç elma düştü biri yazana biri okuyana üçüncüsüde dağın dibinde bekleyen servis arabasındakilereeeee .

3. Bizim millet gerçekten çok enteresan .. Yaw Gözde yi burada örnek vermenin anlamı nedir ?? Fk sı 1.50 miş , pddd si 0.80 miş ama çıkmıyormuş . 385 milyon sermayeye 203 milyon zarar yazmış nasıl çıksın ??? Bırakın allah aşkına bu işleri , abuk sabuk şeyler yazacağınıza doğru ve faydalı bilgiler yazın da (eğer biliyorsanız) biz de öğrenmiş olalım !
    Yok efendim şirketlerinin değerlemesi artmış , ondan kar açıklanmış mış ... Girişim sermayesi yatırım ortaklığı şirketi neye göre kar-zarar açıklayacak ? Yazsanız mesela , kısa vadeli borçlarını kapatmışlar ama uzun vadeli borçları katlanmış , kasadaki nakit miktarı düşmüş vs . gibi şeyler , diyeceğiz ki saolun dikkatimizi doğru hususlara yönlendirici bildirimler yapmışlar , ama nerde . Haa bu tipleri susturacak bilanço modelini de inşallah 2.çeyrek bilançoda gözlemleyeceğiz halka arzların etkisiyle. Bunun içindir ki zaten ısrarla uzun süredir halka arzlar 2. çeyreğe yetişmeli diye yazıp duruyorum,anlayan anlıyor !

Ayrıca , karı begenmeyen ya da karı adam yerine koymayan da satsın gitsin ! Alakasız şirketleri örnek göstererek burada bilgi kirliliği de yaratılmasın . Varsa bilginiz ve buna bağlı öngörüleriniz paylaşın öğrenelim.Biz, ilk çeyrek neticeleriyle fazlasıyle umutlandık ve sabırla yıl sonu hedefimizi bekliyoruz.

4. Tavandan yüzde 6 düşmüş Patron hisselerinin ben..dx

5. Malesef güzel bilançolar iç ediliyor,fordoto,ttrak vs güzel bilanço açıklamalarına rağmen iyi tepki veremediler,bugün çok umutlu değildim açıkçası,beklediğim gibi de oldu,ona rağmen ilave yaptım,piyasa isteksiz,iştahsız,birçok hissede hacim yerlerde,ama öyle ama böyle bisttin en çok kar açıklayan şirketlerinden birindeyiz,bir güzel kâr açıklayan ardyz var,bakalım yarın nasıl kapatacak,ondan da tavan beklemiyorum bekleyip görcez,bi süre baskılayıp mal toplamaya çalışacaklardır,hayırlısı hakkımızda...
    YTD...

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Verusa Holdingin yaklaşık % 11 lik pay satışına onay gelmiş. Tavandan satış yemesinin bir sebebi de bu mudur acaba?
    Yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Verusa Holdingin yaklaşık % 11 lik pay satışına onay gelmiş. Tavandan satış yemesinin bir sebebi de bu mudur acaba?
    İyi haber yolla. Sonra tavandan millete kilitle. Borsa bu. Yerli yatirimciyi zukme yeri. Yatacak yerin yok patron. Sinir stresimiz İnşallah sizden bir şekilde çıkar eğer bilinçli ise bunlar.

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 566/649 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •