Sayfa 584/649 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bilanço Hayırlı uğurlu olsun İnşallah sevgili ortaklar Sabırla devam
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

2. Zarar açıklamadıkları için teşekkür etmek lazım ! Kağıdın 4 aydır neden kıvırdığı da ortaya çıktı . Bazıları da çıkmış bilançoyu öve öve bitiremiyor !! Yahu bu açıklanan ilk çeyreğin daha yarısı kadar bile değil , dalga mı geçiyorsunuz , algı mı yönetiyorsunuz anlayamadım ??

Neyse , halen kağıtta kalanlara sabırlar diliyorum . 1. çeyreğin üzerine bu yakışmadı ...

3.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Zarar açıklamadıkları için teşekkür etmek lazım ! Kağıdın 4 aydır neden kıvırdığı da ortaya çıktı . Bazıları da çıkmış bilançoyu öve öve bitiremiyor !! Yahu bu açıklanan ilk çeyreğin daha yarısı kadar bile değil , dalga mı geçiyorsunuz , algı mı yönetiyorsunuz anlayamadım ??

Neyse , halen kağıtta kalanlara sabırlar diliyorum . 1. çeyreğin üzerine bu yakışmadı ...
    Güzelleme yapmıyoruz, kar rakamı zaten güzel ilk ceyregin benzeri bir kar kimse beklemiyordu zaten , her çeyrek aynı 1. Çeyrek gibi kar açıklama gibi bir olasılığı yok o dönemin değerlemeleri oldukça yüksekti, açıklanan kar bu koşullarda mükemmele yakın. Hdfgs elindeki karın 1/3 unu eritmis bu aynı miktarı üzerine eklemiş. Girişim sermayesi girişim sermayesi ile kıyaslanır.

Yanlış bir bakış açısına sahip olduğunuzu düşünüyorum bu konuda

4. Mükemmel ötesi bilanço. Spek ne eder bilmem ama tutamazlar bence. 26 kirarsa yeni zirveler öngörüyoruz. Ytd

Hayırlı olsun
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

Satanın malı alınıyor

7. Şükür, şahsen bu çeyrek hisse hareketlerinden dolayı çeyrektik +1 kara bile razıydım
    Yatırım tavsiyesi değildir..

8. patrona biri bu işi bilmediğini söyler mi acaba?

Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Şükür, şahsen bu çeyrek hisse hareketlerinden dolayı çeyrektik +1 kara bile razıydım
    Nasıl bir anlayıştır bu? bilmiyorum. Şirket altı aylık dönemde sermayesinin sekiz katı kar açıklamış. Başka bir firmanın kağıdı olsa soluksuz beş tavan yapar. Bu uyuz hala birinci tavanı yapıp yapmama konusunda kararsız. Eeee, patroncuğumuz beş milyon küsur hisseyi satacağını ilan etti edeli ocağımıza incir ağacı dikti....

Sayfa 584/649 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •