Sayfa 586/649 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Vertu ya bende güveniyorum ve beklentim var. Yapacağı yatırımların, halka arzların hisseye getireceği heyecanla ilgili beklentilerim var. Artık iyice ısındım ve vertu bundan sonra kalıcı olarak elimde tutacağım hisselerden birisine dönüştürmeye karar verdim. Bu iş biraz güven ve psikolojik rahatlık ile ilgili.

2. bu finansallar ile sürünüyor eklemeye devam..

3. sabirla inatla beklemeye devam..

4. ben patron hisse satacak deyince kesi n sermeye arttırım gelir diye düşünüyorum, bu satışla baskı oluşur patron yukardan verdiği malı aşağıdan yerine koyar benim buna eriyor son yıllarda bütün sermaye arttıran sirketlerde bunu gördük , yanlış diyen bir kardeşimiz varsa sesli olarak düşüncesini paylaşsın, bu kağıt 5.80 den beri elimde ama bu ara milletti çok sıktılar ,evet kağıdın yeri burası değil ama olması gereken yerde değil ...

5. lot artirmaya az kaldi bakalim..sanirim spek ve ben kaldim..biraz kipirdama şart artik...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    lot artirmaya az kaldi bakalim..sanirim spek ve ben kaldim..biraz kipirdama şart artik...
    Beni unutma ortak ben burdayım. Hedef eksi maliyet

7. +1 halen buralardayız
    Yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    lot artirmaya az kaldi bakalim..sanirim spek ve ben kaldim..biraz kipirdama şart artik...
    Sayın Rex hocam bende beklemeye devam ediyrum

Sayfa 586/649 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •