Sayfa 610/649 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Takip eden arkadaşlardan bugünki alım satımlarla ilgili fikri olan varmı

2. Fena doldur boşalt yada boşalt doldur yapıyorlar. bir ara tavana yakın full mal çıkıp alta bekleyeyim mi diye geçirdim aklımdan, dedim daha dur golive halka arz edilecek, psikolojik olarak alışmışım benimsemişim hisseyi çıkarmak içimden gelmiyor 2022 de beraberiz.

3. Saçmasapan hareketler. Kendi kendilerine doldur boşalt. Aksi halde Deniz niye güniçi alıp zararına versin?
    Yatırım tavsiyesi değildir..

4. para kazanmak istemiyorsan sen bilirsin spek biz buradayiz yine bekleriz..

5. kapanış 28 tl üzeri olursa alışlar hızlanır...bol şans

6. Hevesli ama hala 30 üstüne pek hazır görünmüyor buralarda biraz olgunlasabilirse bakalım hangi bahara olacak sizin bu deli yükselişler

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Hevesli ama hala 30 üstüne pek hazır görünmüyor buralarda biraz olgunlasabilirse bakalım hangi bahara olacak sizin bu deli yükselişler
    yakındır bence..

8. Bu kağıt pandemiden önce 37,41 görmüş oradan 19 liralara kadar gerilemiş aradan geçen sürede hemen hemen tüm kağıtlar eski haline göre yüzde yüze yakın prim yapmasına rağmen bu kağıt halen eski haline bile gelememiş,soru şu neden bir yıl önce 37,41 çıktı bu haklı bir çıkışmıydı yoksa spekülasyonmuydu bu kağıdın gerçek ederi ne ,bunu bilip anlamak ve ona göre pozisyon almak en doğrusu
    benim kişisel görüşüm olup etkileme amacı ve al yada sat tavsiyesi olmamak kaydıyla şu, 37,41 lira verip alanların biri işi bilememiş olabilir,hapsimi işi bilmiyordu ,demekki beklentileri vardı hemde büyük ,bende büyük beklentisi olanlardanım o yüzden beklentilerim gerçekleşinceye kadar yerimde duracağım

Sayfa 610/649 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •