Sayfa 194/649 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Halka arz mı? Sizin dedikodunuza tüküreyim! Sanki çok artmış gibi borsa 1 düşerken 3 düşen o.ç. Vertu!

2. bu hissenin yatırımcı ilişkilerini arayın..
    yatırımcı ilişkilerindeki görevli sadece susuyor sizinle konuşmuyor..

Şirketi arayarak yatırıcımcılarına 1 lot bile olsa bilgi vermek zorunluluğu olan kişi sizden ekstre istiyor bunu SPK'ya ve BİMERE şikayet ettim sonuc cikar mi bilmiyorum..

Özet olarak endeks çıkışına ayak uyduramamış... Endeks düşerken 3 adım önde giden bir hisse...

3. peynir alirken bile market market dolaşan bizler.. boyle dedikodulu spekulatif hisseleri alırsak sonumuz böyle hüsran olur herzaman..
    burada şirkete küfür etmek değirmenle savaşmak gibidir ve hiç bir faydası yoktur.

Hakkınızı SPK veya BİMER'de arayın. ve kesinlikle bu tarz hisseleri tanıdıklarınıza tavsiye etmeyin.

umarım herkes zararını kurtarır

hayırlı gunler

4. Bugünkü takas ı gördünüz mü ? Metro al Oyak sat aynı oranda . El değişmiş gibi duruyor . Bu arada ky satmamış gibi yorumladım . Keriz silkeleme operasyonu gibi geldi . Farklı yorumlayacak varsa yazasın . Ytd

5. SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. gel gel yapmaya başladı gene bakalım bu sefer kaçtan çakacak millete...

7. pazartesi ele vermenin kralı olacak gibi.

8. Olumsuz birşey mi varda.birde sen yorumla da haberi biz de anlayalim nasıl ele verecekmiş

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/649 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •