Sayfa 588/649 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    1 fk olmaz mı acaba ? olacaksa daha para hazırlayalım. Bugün pörtföyüm içinde ağırlığı en fazla olan hisse vertu oldu (%19). Sarky kıl payı biraz daha az artık elimde vertudan. Vertu ile ilgili eldeki verilere bakınca olumsuz hiçbirşey gözükmüyor. Zararda mal taşımayı çevirmeyi severim. Şimdiye kadar aldığım hisselerin ne kadar cefasını çekersem, o kadar sefasını sürebildim. az zorlayan hisseyi de satmak zaten kolay oluyor. Rex bilir dipten aldığım da yükselmeye başlayan hisselerde %10 kar yakalasam 3 günde düşerim (Dmsas da defalarca öyle oldu, bu kez orada da biraz cefa çektim, o yüzden daha sağlamım).
    benim hedefimle uzaktan yakindan alakası yok vertunun...bundan dolayi çok uzun zaman buradayim..

2. tavana yapişacak..ytd

3. kısa vade 32 tl inşallah..

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    kısa vade 32 tl inşallah..
    Haydi bakalım hayırlı olsun tavan. Vertu en sonunda hak ettiği değerlere doğru yol almaya başladı. HDFGS de tekrar pozisyonumu geri koymaya başadım. Vertu altınsa o da gümüş Bu arada bir hissede daha ortağız REX (Gedza)

5. Şükür 2.tavanımız oldu
    ytd deli saçmasıdır

6. Hepimize hayırlı olsun yatırım felsefesi benzer yatırımcılarla aynı hissede olmak hisseye olan güveni de arttırıyor

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Haydi bakalım hayırlı olsun tavan. Vertu en sonunda hak ettiği değerlere doğru yol almaya başladı. HDFGS de tekrar pozisyonumu geri koymaya başadım. Vertu altınsa o da gümüş Bu arada bir hissede daha ortağız REX (Gedza)
    hdfgs de var bende..

8. İkinci tavana gücü yetmedi.. Zaten sağlam bir şekilde kitleyemedi tavana bir türlü. Önümüzdeki maçlara bakacağız...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 588/649 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •