Sayfa 354/649 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Vertu adamı öldürür
    Bilançoyuda gecirme olarak kullandilar

2. Akvaryum balığı KAP haberine yine satışını yaptın ama öyle ama böyle!!

3.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Akvaryum balığı KAP haberine yine satışını yaptın ama öyle ama böyle!!
    birileri baskı kuruyor ama niyetleri sanki daha çok mallanmak gibi duruyor bence. Patronlar işin farkında galiba ve güzel bir Kar geldi, şimdi ise Güzel bir temettü açıklayarak bu işin devamını getirmeliler.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    alamadılarını almaya çalışıyor çok beklersin daha nereye basacaksın gözde girişimden bi eksiği yok gidecelsin..!!
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5. Sonradan görmelerin açlığı bir yıldan fazla süredir hisse fiyatına yapmadığın kalmadı oysa BIST tarihi ralli yaparken ve yatırımcı bunu seyrederken hala kaptırdığın malı buralardan yerine koymaya çalışmak olarak yorumluyorum hatalı veya noksan bu düşüncedeyim trader gömlekçi keseden yeme pahasına stop yapar gider biz aptalmıydık senin KAP haberlerine itimad ettik karşılığı bugünkü tablo Sizler kimlersiniz patron yönetici spek vs.tanımam sizlerde bizleri ,ortak noktamızda olan bu yatırım ,bizi fena zyıprattı sebebi olanları ilahi adalete bırakıyoruz herdaim hatırlanacak bir örneksiniz!Kimseye bu hisseyi alın satın demiyorum profesyonel danışmanınızdan destek alın.

6. Gece rahat bir uyku uyumak için bu paçavradan uzak durun...yine salacaklar aşağılara.
    Paçavraya yeni damlayan hevesli kovboyların hevesi kursaklarında kalacak.
    Buna vereceginiz parayi gidin bir hayır kurumuna bağışayın,yetim öksüz sevindirin en azından sevaba girmiş olursunuz dua alırsınız rahat uyku uyursunuz ...o kadar berbat bir paçavra ve bir o kadar berbat bir yönetim.

7. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu; sürekli zarar açıkla daha sonra bu kadar kâr gelsin.

Bu işten anlayan bir izahta bulabilir mi?

SM-G800HQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın Hayek olsaydı ciddi bir izahı olurdu.Bir yıldan fazladır benzettiler aynen bütün çeyreklerde bilanço zarar yılsonuna kar ve kağıt düşüyor burayı okuyanlar asla vede asla profesyonel yardımla hisse alınız.Yatırım TAVSİYEM değildir.

Sayfa 354/649 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •