Special Days Image
Sayfa 577/649 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. hissede kimse yok anlasilan yaprak oynamiyor...

2. Benim pörtföyümün içinde ağırlığı en fazla olan hisse Vertu oldu bugün. Güzel birbirini dengeleyebilecek hisselerden pörtföyümü oluşturmaya çalışıyorum. Bu fiyatlarda biraz ipin ucunda gibi. İlk 3. aylık bilançosundan memnun olmadığım ama tamamen satmak istemedim hisseler var ağırlıklarını belki daha da azaltıp vertu gibi bilançosu iyi hisselerde ağırlığı arttırmak gibi bir niyetim var. bilançosundan memnun olduğum hisseler Sarky, Link ve Vertu, temel analize güveneceksem bunlar benim temel taşlarım olmaya devam edecek.

3. Acsel satar mı acaba

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Benim pörtföyümün içinde ağırlığı en fazla olan hisse Vertu oldu bugün. Güzel birbirini dengeleyebilecek hisselerden pörtföyümü oluşturmaya çalışıyorum. Bu fiyatlarda biraz ipin ucunda gibi. İlk 3. aylık bilançosundan memnun olmadığım ama tamamen satmak istemedim hisseler var ağırlıklarını belki daha da azaltıp vertu gibi bilançosu iyi hisselerde ağırlığı arttırmak gibi bir niyetim var. bilançosundan memnun olduğum hisseler Sarky, Link ve Vertu, temel analize güveneceksem bunlar benim temel taşlarım olmaya devam edecek.
    ortak hdfgs hakkinda bilgin var mi..vertuyu firsat buldukça artiracagim..umarim kurumaz hisse...

5. hareket bereket hadi spek...bol şans ortaklar..

6. an itibarıyla ortak oldum 27,10 kırarsa bugün güzel hareket gelebilir
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    an itibarıyla ortak oldum 27,10 kırarsa bugün güzel hareket gelebilir
    Böyle giderse siz aldım dediğinizde topukları yağlayıp kaçacağım.

8. Evet şimdi uzun aradan sonra teknik bir yorum için burdayız bunun haraketleri inveo nyn 2020 hareketleriyle aynı sernaye lot sayısı ceyrek yüksek kârlar beklenyi 2022 sabreden 3 hanede satar zamanında alcar bryt srvgy yesil yorumlarımı takip eden bilir bu yıl vertu ufuk garfa yola decam vertu banko hedef 135

Sayfa 577/649 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •