Sayfa 409/649 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2. Nasıl Keyifler yerindemi Vertu senedi taşıyan toplk sakini forumdaşların?Yine yazıyorum! Neredesiniz lem vertu için olumsuz yazan(ozamanlar haklı olarak) güya yüksek maliyetli vertu taşıyan forumdaşlar!?Senedini< yükselmekte bir yorum yok ben sizin gerçek pozunuzu haşlayıp paylayıncaya kadar! Spek adamları ))Size mal almasın ky diye spek kötü,olumsuz yaı yazmanız için bu foruma 2 yıl boyunca göndermediyse ben bu işi bırakırım lem! Hadi kalın sağlıcakla sesiniz çıkmıyor görevinizi tamamladınız bana bak hee benle muhatap olma hee! Bana bak bana yazma heee nerede seçilmiş var bu forumlarda arkadaş Birde mahallaenin muaalası vardı hatırladım yad ettim kendisini kaşarım taze kaşarım bana bulaşmaya bayılırdı süslü gacı ))

Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Nasıl Keyifler yerindemi Vertu senedi taşıyan toplk sakini forumdaşların?Yine yazıyorum! Neredesiniz lem vertu için olumsuz yazan(ozamanlar haklı olarak) güya yüksek maliyetli vertu taşıyan forumdaşlar!?Senedini< yükselmekte bir yorum yok ben sizin gerçek pozunuzu haşlayıp paylayıncaya kadar! Spek adamları ))Size mal almasın ky diye spek kötü,olumsuz yaı yazmanız için bu foruma 2 yıl boyunca göndermediyse ben bu işi bırakırım lem! Hadi kalın sağlıcakla sesiniz çıkmıyor görevinizi tamamladınız bana bak hee benle muhatap olma hee! Bana bak bana yazma heee nerede seçilmiş var bu forumlarda arkadaş Birde mahallaenin muaalası vardı hatırladım yad ettim kendisini kaşarım taze kaşarım bana bulaşmaya bayılırdı süslü gacı ))

:-)

4.  Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    Almaktan başka çaremiz yok, bu ******** kağıttan zarar etmeyeceğim inadım inat, maliyetim 4.09'dur.
    yatirim tavsiyesi degildir...
     Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    Trendman'a katılıyorum adamlar kötü niyetli o yüzden herkes uzak dursun bu kağıttan borsa 75 ken 5tl olan kağıt borsa 100'ken 2.50 tl
    orantıyı siz yapın normalde 7 tller de olması lazımdı. Şimdi bir kaç atakla 3, 3.5 olsa ne olcak ki?
    Yahu taş olsa çatlar, bu hisse endekse ters desek düştüğü zamanda düşüyor ama , hayır 2-3 sene sonra hisse çoştuğu zamanda çok bilgili arkadaşlar gelir bak sabırla nasıl kazanılıyor diye bol keseden atarlar ne sabırı bu sabır kaç sene sürecek acaba...
    borsa 110 bini de gördü vertu 2.60 çok ah aldılar daha da iflah olmaz bu şirket ve yöneticileri...
    Şimdi bu eski mesajlarıma bakıyorum gerçekten çok enteresan, sabrın sonu selametmiş gerçekten yaklaşık 2 yıl 3 aydır bu kağıdı taşıyorum 5 lira'lı günlerden beri umarım bir çok kişi zararını çıkartmıştır

5.  Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    Şimdi bu eski mesajlarıma bakıyorum gerçekten çok enteresan, sabrın sonu selametmiş gerçekten yaklaşık 2 yıl 3 aydır bu kağıdı taşıyorum 5 lira'lı günlerden beri umarım bir çok kişi zararını çıkartmıştır

hocam aşağı-yukarı aynı zamandır taşıyoruz. tamam sabrın sonu selamet ama 2 yıldır hangi ürünün veya vertu gibi birkaç karaktersiz kağıt dışında(mepet mesela) hangi senedin fiyatı sabit kaldı. birde demişsin ki maliyet 4 üstü. işin özeti, küçük yatırımcının bir çoğunun daha maliyetine gelmedi. Allah yardımcımız olsun daha zarar çıkmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by balkan51 Yazıyı Oku
    hocam aşağı-yukarı aynı zamandır taşıyoruz. tamam sabrın sonu selamet ama 2 yıldır hangi ürünün veya vertu gibi birkaç karaktersiz kağıt dışında(mepet mesela) hangi senedin fiyatı sabit kaldı. birde demişsin ki maliyet 4 üstü. işin özeti, küçük yatırımcının bir çoğunun daha maliyetine gelmedi. Allah yardımcımız olsun daha zarar çıkmadı.
    Doğru diyorsunuz bende zaten kağıdı övmek için yazmadım mesajı bu hisse bizim 2 yılımızı çaldı ki, siz hala maliyetinize gelmemişsiniz benim maliyetim şuan 3.55 ara ara sürekli alım yapmıştım.Umarım en kısa zamanda zararınızı çıkarırsınız....

7.  Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    Doğru diyorsunuz bende zaten kağıdı övmek için yazmadım mesajı bu hisse bizim 2 yılımızı çaldı ki, siz hala maliyetinize gelmemişsiniz benim maliyetim şuan 3.55 ara ara sürekli alım yapmıştım.Umarım en kısa zamanda zararınızı çıkarırsınız....
    inşallah hep beraber kurtulacağız. Fazla yazmam normalde burda, sizin yorumu görünce dertleşeyim istedim:D benimkine de az kaldı, ancak 5 civarında alan çok oldu bu kağıdı. birde paranın pul olduğunu hesaba katarsak 6 lara falan gelse biraz olsun gülümsememize sebep olabilir ama ben o zaman kadar kalacağımı hiç zannetmiyorum:D

8. herkes sus pus.

Sayfa 409/649 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •