Sayfa 172/649 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bu borsaya zaten kaçtan girmişti bilen var mı?

2. 2.34'ten açıldı

3. Kardemir D ile aynı fiyata gelecek dediğimde bu 2.8 di. 1.6 dan geldi yetişti yetişecek belki de geçecek... Bu kağıda girene müstahak. Başka bir şey demiyorum. 3 ay önce almayın kardeşim almayın dediğimde vatandaş uçacak kaçacak diyenleri okudu da benim yazdıklarımın yüzüne bakmadı. Şimdi ben diyeyim bari. Bu Vertu süper kağıt, şahane kağıt, uçar kaçar, kimse tutamazzz....
    YTD

4. Bayram sonrası için bir hareketlenme olur mu ? Bilen varsa yazsın lütfen . Hergun küfür yazılıyor. Millet bunaldı

5. Böyle senetlerin hareketlenmesi bıkkın yatırımcısının bıkıp satması sonucu gerçekleşir!Ben dahil bu senetten çıktıktan sonra bir daha asla patronu işlem yasaklı,midikli içi boş bu tip senetlere yatırım yapmamalı kurtuluş recetesi budur tarafımca .Borsada bu hisseden çok daha iyi patron senetleri varken bu adanalının dandik senetlerine yatırım bir daha asla tövbe!(Mahsun kadeşler mmcas ı elinden aldı 3,50 den 2,50 düşürdü(2012) sonrada 50 TL yaptılar beceriksiz adanali hadi bakalım kumda oyna sen naşşş! ) Herkezin Bayramını kutlar esenlikler dilerim.Saygılarım ile

6. Ederinde tam pd dd 1 olmuş. Gitmesi için gelişme haber lazım evet olumsuz yazılıyor. Ama alış için en iyi yerler dsha da aşağı gelmeyeceğine inaniyorsan alıp ortalaması ni düşürür zarar da olan.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Evet yukarıdan alanlar ortalama yapsın ve zararlarını çıkarsınlar diye bu fiyatlara getirdiler )2 de olsa fiyat bazı forumdaşlar hep olumlu yazmaya şartlanmış-şartlandırılmış sanki )

8.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Evet yukarıdan alanlar ortalama yapsın ve zararlarını çıkarsınlar diye bu fiyatlara getirdiler )2 de olsa fiyat bazı forumdaşlar hep olumlu yazmaya şartlanmış-şartlandırılmış sanki )
    Satmıyor bekliyorsun olumsuz yazalım dökülünce ky yada ufaklar gider bu da bir taktik .. Satın kardeşim hayır grlmez bu kağıttan daha da düşecektir Herkese iyi bayramlar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 172/649 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •