Sayfa 180/649 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kap takı açıklamayı okudunuz mu arkadaşlar. 1 tl den 1.10a çıkarmışlar. Ne demek bu ?

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Enda Enerji Holding A.Ş'nin 300 milyon TL olarak belirlenen kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 234 milyon TL olan şirketin çıkarılmış sermayesinin 66 milyon TL nakit artırım yoluyla 300 milyon TL'ye çıkarılmasına, artırılan 66.000.000,00 TL sermayeyi temsil eden her biri 1,00 TL itibari değerde olan payların, 1,10 TL üzerinden emisyon primli olarak ihraç edilmesine karar verilmiş olup, Şirketimiz Verusa Holding A.Ş. ve bağlı ortaklığı Pamukova Elektrik Üretim A.Ş. Yönetim Kurulları 11.09.2017 tarihli toplantılarında sahip oldukları sermaye payı oranı (toplam %26,82) doğrultusunda Enda Enerji Holding A.Ş. sermaye artırımına katılma kararı almışlardır.

3. Son gelen habere göre sermaye artırımına katılacakları için hisse satmış olabilirler.belki sesli düşünüyorum..Devamı gelirmi satışın tam muamma...Ytd.

4. Sanırım Citide bulunan mallar patronların malları..satış oradan gelmeye başladı.yatırım tavsiyesi değildir...

5. http://www.borsagundem.com/haber/ver...r-halka/240253 bu iyi haber verus zaten Enda enerjiye vertu üzerinden ortakmış. Verus un kaptaki sondan bir önceki haberini okursanız ortak satışı konusunda izin almış. Şahsen ortak satışının verus üzerinden olmasını beklemek doğru verus pd dd 6 ya yaklaşmış. Ege nin çukurova elektrik i imiş Enda..Vertu nun payının % 26.82 olması olumlu olabilir mi fikri olan

6.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Kap takı açıklamayı okudunuz mu arkadaşlar. 1 tl den 1.10a çıkarmışlar. Ne demek bu ?

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de meraktayım % 10 yaparmı vertu bu haberle yarın renkli olur mu ki acaba

7. Yaw bu hisse aralıksız 1,5 yıldır düşüyor arkadaşlar bu süre içerisinde olumlu gelen haberlerde oldu ama nafile en fazla bir seans %10 yapar kapanışta yeniden %1'e düşer...
    Hatta hatırlıyorum bir dönem bilanço harika gelmişti %12 kadar yaptı kapanışta %0 geldi yeniden gün içerisinde.

8.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Sanırım Citide bulunan mallar patronların malları..satış oradan gelmeye başladı.yatırım tavsiyesi değildir...
    Bravo aynen patron malları dolaşımdaki patron malları ve o yüzden belli bir oranı aşmadığına sanırım haber gönderme zorunluluğu da yok!Ancak olumsuz gözüke şuki ellerinde nakit=cash yok demekki ikide bir nakte sıkıştıklarında bu senedi anlaştıkları blok manüpülatör alıcılara devir etmekteler! Bu mendeburların işlerinden anladığım budur!

Ytd.Değildir.

Sayfa 180/649 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •