Sayfa 200/649 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 2 senedir bu ümitle girdim. Tüm paramı buna yatırdım. Nasıl rahat olabilirim. Psikolojimi bozdular. Maliyet 5**. Sadece düzelir diye bekledim. Ben düzeldim. Moral 0 .

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    2 senedir bu ümitle girdim. Tüm paramı buna yatırdım. Nasıl rahat olabilirim. Psikolojimi bozdular. Maliyet 5**. Sadece düzelir diye bekledim. Ben düzeldim. Moral 0 .

Tecrübeme göre her hisse dip fiyatına göre 10 katına çıkma durumu yaşayabilir ( batık değilse ). Durumu bu saptamama göre değerlendirin. Burada negatif hisler çoğaldığı için giriş yaptım.

3. Elbet yaşayabilir.Ancak önce acsel alım fiyatına göre ortalama 4 seviyeleri sonra %14 payına sahip olduğu anelt (fiyat 2-2,20 aralığı en iyi 1,20 den boşaltmaya başladı ve ortalama 10 milyon minumum -acsel ile 15 milyon arası para kaybettiler! Ayrıca bizleri kahreden dolaşımda olmayan paylardan patronlar nakte sıkıştıkça anlaştıkları anlaştıkları diyorum bu seviyelerden işlem hacmi kurumuş alıcı gelmeyen senede milyon alıcı gelmez! anlaştıkları alıcılara mal devri yapmaktalar.Bu konudaki görüşlerinizi merak etmekteyim elle tutulur açıklama beklemekteyim fiyatın diplerde(hakkettiği için)olması dışında! ?

Ytd.Değildir.

4. Ayrıca fiyatının dipten on katına çıkma durumu yaşayabilme durumu olabilmesi için özellikle bu senedin!2 yıldır yazmaktayım 2 yıllık düşen trendi 3,50 den geçmekte!Önce orayı bir geçsin hesaplaşırız yeni gelen arkadaş! Ne zaman sizin tarzınzda yazılar yazan olmakta!Patron lar dolaşımdaki senetlerden milyon lotçuk kakalamakta spk da seyretmekte!Acaba bir e on cu siz arkadaş gelmişssiniz yeni bir bir milyoncuk patron satışımı gelecek diye düşünmeden edemiyorum

5. İyiymiş....
    Olumsuz yazıların çoğaldığı yerde olma fikri yeni bir teknik anlayış, bir öngörü olmuş
    Ancak bir sorun var bu sövgüler, bağırmalar, isyanlar yeni değil ki? Bir yılı geçmiş durumda... Bence yanlış yerdesiniz. Değil 10 kat 1,1 kat bile arttığında milletin kucağına bırakıyor malı...
    YTD

6. Gerçekleşen bir icraati var mı? KAP a gönderilen haberler ile oluşan prime tenezzül edilen durumda, bilanço malum, şikayet eden bolluğuyla hisseye giren uzmanlar!varken neyse hayırlısı bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Ayrıca fiyatının dipten on katına çıkma durumu yaşayabilme durumu olabilmesi için özellikle bu senedin!2 yıldır yazmaktayım 2 yıllık düşen trendi 3,50 den geçmekte!Önce orayı bir geçsin hesaplaşırız yeni gelen arkadaş! Ne zaman sizin tarzınzda yazılar yazan olmakta!Patron lar dolaşımdaki senetlerden milyon lotçuk kakalamakta spk da seyretmekte!Acaba bir e on cu siz arkadaş gelmişssiniz yeni bir bir milyoncuk patron satışımı gelecek diye düşünmeden edemiyorum
    Paronayak fikirler genelde hisse bu gibi kötü durumlarda iken patlama yapar.yeni gelenmiş yok yüzde oncuymuş.valla ilginç başka topiklerdede bazıları birilerine kayserili deyip duruyor ne kadar benzer mantık.
    Tartışma üslup bozulmadan olacak.
    Yok patron satacakmış,bu septomlar daha sıklaşırsa psikolojik destek almanızı şiddetle öneririrm.

8.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    2 senedir bu ümitle girdim. Tüm paramı buna yatırdım. Nasıl rahat olabilirim. Psikolojimi bozdular. Maliyet 5**. Sadece düzelir diye bekledim. Ben düzeldim. Moral 0 .

Öncelikle,allah yardımcın olsun tez zamanda paranı kurtarırsın inşallah.
    Ama belliki yanlış strateji izlemişsin,eğer tüm yumurtaları tek sepete koyacaksan rüştünü ispatlamış sağlam birkaç hisseye koyaydın daha iyi olmazmıydı?yeni halka açılmış her şirket saatli bomba gibidir riskini alırsın öyle girersin.

Sayfa 200/649 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •