Sayfa 513/649 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kap hisse alım haberi düştü... Tahmin ettiğim gibi 314,500 lot alım... Muhteşem bir alım. Tek günde böyle bir alım şirket sermayesini ve dolaşımdaki hisse sayısını düşününce çok ciddi bir alım. Verusa Holding hisseye sahip çıkıyor. Vertu da bir pay alımı kararı olursa şu puslu dönem daha az bir kayıpla kapatılabilir.

2. Eski hissem vertu. Patron yine toplayama başlamış anlaşılan. Etrafa dağılan lotlari toparlayacaklardir. Çok sabır gerektiren bir hisse bekleyen ekmeğini yer. Temel sıkıntı yok patron harici. Kasa para dolu, endanin arzı var piyasa toparlarsa temeli daha iyi olur.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Her gün daha kötü bir güne uyanıyoruz. Allah sonumuzu hayretsin...

4. Şuan için ünlü menkulden alım yok... Hisse 4 TL nin altına indi hala bir tepki yok. Allah sonumuzu hayretsin. Kitlendik kaldık😶

5.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Sorun değil hisse haftaya toparlanır kara geçersiniz. 10.00 üzeri fiyatlara gidecektir inanıyorum.
    Zararı olanlar..
    Bu livehuman ı spk ya şikayet ettiniz mii..
    21.2.20...22.32 deki yorumu..
    Ip no sundan tespit ediyor spk..
    Etmediyseniz ağlamaya hakkınız yok
    Bir de beni şikayet etmiş hisse net forumuna
    Utanmadan..
    Yaptığı suç olmasına rağmen..

6.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Yoğun yabancı alımı görünüyor. Yeterli toplama olmadığından ortak satışı olmuş olabilir. Hissemize güvenelim. Emsallerinin üzerinde iyi bir firma kanaatimce.
    .............
    Yabancı satışı olmasına rağmen..
    Yanlış Yönlendirme..

Işte sorun bu zaten maalesef...senedin grafiği ortada ...sistemi olan birisi senet aşağı gitmeye başladığı anda zaten stop olması gerekirdi..ayrıca düşen malda ortalama yapılmaz..o iş sadece yukarı giden senetlerde olur onun adıda piramitleme yöntemidir...sonuç itibarıyla zarar eden arkadaşlar zararın temel kaynağı kendinizden başkası değildir...çünkü herkes konuşur, kendine göre yönlendirme yapmaya çalışır...bilmem anlatabildim mi...bunu çözemediğiniz zaman yani özveleştiri... Ileride aynı sorunlarla karşılaşırsınız...dostça bir tavsiye pek zannetmiyorum ama uygulayan kazanır.

8. İşleri yalan dolan 15 gündür geri alım yapıyorlar. Hısse hergün düşüyor.

Sayfa 513/649 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •