Sayfa 187/649 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. gerçekten insanın sabrıyla oynuyorlar dünki habere verdiği tepkiye bak bugün ki fiyata bak tam bir kan emici sahtekar bunlar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aynen k.y. avcıları. Cafein ile Smartx halka arzı ne oldu? Sadece benim gibileri kandirdilar

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Hisse araştırırken ilgimi çekti... 5 tl. Yukarıda görmüş, 2.30 tl.görmüş. 2 yıl temettü vermiş düzenli. Kaçtan alınır ki... Sağlam bir hisseye benziyor ama fiyat arası baya açılmış.. 2.36 tl.halka arz edilmiş . Eğer şirket yöneticileri dürüst ise ilerisi için yatırım yapılabilecek gibi duruşu var.. Tek şüphem fiyat Arasını çok açmışlar, buda yatırımcı avlama hissi uyandırıyor.. Acaba diyorum.
    Çeker çeker ;)
    Yeni kekleri çeker, yeni kuzuları çevirme yapar, yeni teknikçileri madikler...
    Tam bir madrabazdır, tam bir hırsız... Buyurun gelin katılın aramıza, siz de yanın...
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Çeker çeker ;)
    Yeni kekleri çeker, yeni kuzuları çevirme yapar, yeni teknikçileri madikler...
    Tam bir madrabazdır, tam bir hırsız... Buyurun gelin katılın aramıza, siz de yanın...
    YTD

Yapma ya... Operasyon hissesi desene.. Görünüşü güçlü duruyorda .. Demek ki bunlarda da numara bol.. Gelene hoşgeldin çekiyorlar ha.. Hiç bulaşmayalım o Zaman .. Umarım zararınızı telafi edersiniz.. Zaten 5 li rakamlar sonra 2 li rakamları görmüş midem bulanmıştı biraz. Arz etmiş 2 ye , kaldırmış 5'e. Çakmış 2'ye .. Bu karne zayıf tabiki.

5. 4₺ ve 5₺ lerden alanlara Allah sabır versin. Halka arz olaylarını uzun tuttu şirket . Artık bununla ilgili bir açıklama yapmaları gerek. Geçen haftadaki Hisse değerindeki anormal artış bir haber öncesinin sinyali olsun en azından. Biraz yüzümüz gülsün . Ky yi çok üzdün . İnşaalah çok sürmez bu ızdırap
    Ytd

6. Sayın Cesur
    Çok uzun süre geçti. Uzun vadeci olduk. Bizi fena tokatladilar. Smartx de Cafein yalanına kandım. Dolandirildim. Hakkımı aradım. Bir olumlu cevap alamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Sayın Cesur
    Çok uzun süre geçti. Uzun vadeci olduk. Bizi fena tokatladilar. Smartx de Cafein yalanına kandım. Dolandirildim. Hakkımı aradım. Bir olumlu cevap alamadım.

İnşallah zarar ını kapatırsın kardeş . Kafein midir kokain midir Bi halt olacağı Yok
    Ytd

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin haftaya alıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin +274 olurken, ortalama tahmin +278 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 29 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +571 puan olurken, en düşük beklenti -65 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 1'i negatif, 28'i pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +274
    Ortalama : +278
    Maksimum : +571
    Minimum : -65
    Katılımcı: 29[1(-)28(+)]

Sayfa 187/649 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız