Sayfa 630/649 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    hisseyi götürmemek için yemin etmiş patronun niyetide kötü anlaşıldı..bulaştık bir kere bakalım...umarım formasyon yukarı kırar...
    Verus yuzde 4 vertu eksi 1,5 şaka gibi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Verus holding tavana yol aldı
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Verus yuzde 4 vertu eksi 1,5 şaka gibi
    çok sıktı ama inşallah soluksuz çıkar...

4. Vertu Verus geyiginde atak yapani almak mantıklıdır, diğeri üzer. Ama ben vertudan alacakliyim yarın +5 yaparsa atlarim

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Vertu Verus geyiginde atak yapani almak mantıklıdır, diğeri üzer. Ama ben vertudan alacakliyim yarın +5 yaparsa atlarim
    Bu eşek tahta zor..25 üstüne atabilecek mi asıl soru o ...ya da durabilecek mi!

6. Az sabr arkadaşlar, bu sefer 30 üstü yolculuk, sizlerde hissediyorsunuz kağıt üzerine özel çökmüşler, endeks 500 puan artı yaptı, bu emmi halen 2000 endeks fiyatında, Şöfor uyuya kaldı sanmayın, tahtayı sürüp- sürüp/ geri yaptırmaları bezdirip mal toplamadır. Ucuza mal verilmemeli bence. Bir vakit alıp başını 30 üstüne gider, o vakit artık doldu ve çok yakın!!!!

7. inşallah artık yapsın birşeyler..bu hissenin döngüsü çok uzun oluyor..

8.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bu eşek tahta zor..25 üstüne atabilecek mi asıl soru o ...ya da durabilecek mi!
    Ben verus vertu denkleminde verus 44 vertu 12 iken vertu tavan diye verus almistim. Verus neredeyse yüzde 20 zor yapmış Vertu 3 e katlamisti. Yani genelde harekete başlayan gidiyor. Vertuyu fk muhabbetine herkes aldı,o yüzden midir essekliginden midir gitmiyor, ben de gözde vertu ucuz diye aldıkça almış,endeksin showundan hiç faylanamamis birisiym. Verus çıktı diye çıkarsa düşüşü de hızlı oluyor. Ha şu piyasada 50 olmaliydi o başka

Sayfa 630/649 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •