Sayfa 27/332 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 2650 madde; 209 - 216 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Flebl Yazıyı Oku
    Bu Riva arazisi ile ilgili olarak eğer gsray a verilen para geri istenecek olursa ve devlet Galatasaray a bu konuda yardımcı olmazsa bir tedbir olarak sermaye artırım gerekli olabilir diye tedbiren gsray önlem aldığını düşünüyorum. Bu konuda ellerinde bir seçenek bir koz olmuş olacak.benim aklıma bu şekilde bir durum geliyor.
    Hisse konusuna gelecek olursak bugün gerçekten beklenenden çok düştü. Fener bile rahatlıkla kendini toparladı. Hissemizde1'64 desteği önemli. Çok kısa vadeli girecekler dikkatli olmalı. 1'79 direncinin geçilebilmesi için sağlam bir haber gelmeli yada gsray rakiplerine göre ucuz kalmalı. Ytd
    Emlak konula anlaşmayı yapan ve parayı alan Galatasaray derneğidir, sportif aş değil yani olası geri ödeme gsray ı bağlamaz. Ayrıca riva arsasındaki yapımı devam eden konutların bir kısmı satıldı ve 1.1 ile 5 milyon tl arasında satılmaya devam ediyor ( http://www.duslervadisiriva.com/#fiyat-2 ) olası fesih sonrası emlak konut veya yüklenici yılmaz inşaatla sözleşmede güncelleme yapılacağını düşünüyorum artık rivadan dönüş yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. GSRAY'ın kayıtlı sermaye tavanını %400 artırarak 540 milyon tl den bunun 5 katına 2.7 milyar tl ye çıkartması son derece olumsuz bir girişimdir. Bir de bu girişimin zamanlamasına bakın. EKGYO Riva kontratını feshetme girişimini başlatır başlatmaz bu KYT artışı yapıldı. EKGYO ayrıca ödediği 250 milyon tl lik avansın iadesini de talep ediyor. KYT artışlarının ardından neyin geldiğini buradakiler gayet iyi biliyorlar, KYT artışlarının neden yapıldığı da biliniyor.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

3. Ben GSRAY hissesini takip ediyorum ancak bu hissede alım yapmak için çok ciddi bir ön şartım var. Ne zaman GSRAY'ın borsadaki değeri 90 milyon euronun altına inerse ben de işte o zaman bu hissede alıcı olacağım. Bu ön şart yerine gelene kadar da bu hissede alıcı olmayacağım.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ben GSRAY hissesini takip ediyorum ancak bu hissede alım yapmak için çok ciddi bir ön şartım var. Ne zaman GSRAY'ın borsadaki değeri 90 milyon euronun altına inerse ben de işte o zaman bu hissede alıcı olacağım. Bu ön şart yerine gelene kadar da bu hissede alıcı olmayacağım.
    Beyefendi 90 milyon euro nerdeyse 1 tl ye karşılık geliyor bir yanlışlık olmasın.

5. Hokkabaz gelmiş, dikkat!

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alpago Yazıyı Oku
    Beyefendi 90 milyon euro nerdeyse 1 tl ye karşılık geliyor bir yanlışlık olmasın.
    yani yaklaşık olarak.

7. Pardon, TokkaHoz olacaktı. :-)

8.  Alıntı Originally Posted by De Morgan's Yazıyı Oku
    Pardon, TokkaHoz olacaktı. :-)

TokkaHoz' ın anlamı ne cidden.

Sayfa 27/332 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •