Sayfa 144/331 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2645 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Sivas ilk yarıdaki gibi öyle ahım şahım top oynamıyor. Yeneriz, yeter ki takım istesin. 8 maçlık seri futbolcuların gevşemesine yol açabilir endişesi var bende. Ama şampiyonluk için kazanmaları gerektiğinin bilincindedirler diye düşünüyorum. Türkiye Kupasından elenmemiz iyi oldu sanki..

2. Normal seyrinde ilerliyor herşey...
     Alıntı Originally Posted by Samsun_tr Yazıyı Oku
    Gs ve Ts Hisseleri At Başı gider Şampiyon Kesinleşinceye Kadar... Cuma Alanlar iyi kar etti. Bürüt takas dolayısıyla Pazartesi satabilecekleri için Pazartesi bir miktar satış olur sonra beklenti devam ettiği sürece yola devam ederler bence...
     Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    GSRAY, Gençlerbirliğini yensin diye dua ettim. İyi ki yendi ha! Ya yenilseydi ne olacaktı? Şuna bak yahu! Utanmasa %5 eksiye geçecek.

3. Ben al-satçıyım cuma aldıklarımı bugün verdim açılışta. Kar cebe yakışır. Spor hisselerinde bu günlerde al sat fırsatı bitmez. Uzun vadeciler takıma güveniyorsa mecbur sabretmek zorunda...

4. Bjk bile daha iyi prim yaptı. Acaba şampiyonluğu mu ilan etti. Taban yapmaz insallah

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Cuma günkü kapanışın altına inmekte ne demek şimdi. Takım iyi giderken.Galiba GS'nin şampiyonluğuna sadece biz inanıyoruz; onlar inanmıyorlar. Her fırsatta çakıyorlar aşağı. Aç gözlülükte sınır tanımıyorlar yine.

6. Neden devre kesildi dersiniz? Fikri olan var mi?

7.  Alıntı Originally Posted by İnsanoğlu Yazıyı Oku
    Neden devre kesildi dersiniz? Fikri olan var mi?
    %10 aşağı geldi.

8. Neden çıkar ki bi daha? Silkeleme operasyonu mu acaba?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 144/331 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •