Sayfa 149/334 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2666 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Bence 1 değil 2 bile olmaz artık. Şampiyon olursa zaten yukarılarda kalır, çok geri gelmez. Şampiyon olamasa bile tekrar 1'li 2'li fiyatlara inmeyecek gibi geliyor bana. 4 üstünü yine görebilir bu hafta..
    Iki senedir şampiyon oldu. Sonra 1.18lere kadar düştü. Demek ki şampiyon olması, yukarılarda kalacak anlamına gelmiyor.

4 de olur 14 de olur 1.14 de.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    o kadar düşer mi abi? bide geçen sene şamp oldugunda hiç artmamıs bu sene neden artıyor? inşallah çıkar 4 e satacam valla çok stres oldum neden çıkmıyor neden anlamıyorum bist yeşil 111k neden çıkmıyor ya neden acaba sivası yenersek ne olur kusura bakma cok soru sordum
    Troll kardeş. Yukarıda maliyetim 4,35 diyorsun şimdi 3 kusur diyorsun. Önce bi karar ver.

Nerede eski troller. Tangur tungur, okuyorsan gel. Yalancısın ama en azından standardın var.

3.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    GS de dursam ne olur
    Böyle giderse mefta olursun bu stres ile. Hisseler de miras kalır.

4.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Böyle giderse mefta olursun bu stres ile. Hisseler de miras kalır.

troll değilim karıstırmısım

5. teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    troll değilim karıstırmısım
    Maliyetini mı karıştırmissın

Sana bi hemşeri tavsiyesi. Eğer 3 kusur yada 4 kusurlardan 90 bin lot gs hissesi aldıysan gerçekten, hemen yarın sabah sat ve borsadan uzak dur. Sana gore değil. Git altın al, kafan rahat olsun.

Yok hissede kalacam diyorsan, yüzde 99 kaybedeceksin. Gs olmasa başka hissede kaybedeceksin. Yüzde 1 ihtimali bi arkadaş yukarıda yazmış ama bnm anladığım sen onu yapamazsın. Üzme kendini, stres yapma boşuna.

7.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Maliyetini mı karıştırmissın

Sana bi hemşeri tavsiyesi. Eğer 3 kusur yada 4 kusurlardan 90 bin lot gs hissesi aldıysan gerçekten, hemen yarın sabah sat ve borsadan uzak dur. Sana gore değil. Git altın al, kafan rahat olsun.

Yok hissede kalacam diyorsan, yüzde 99 kaybedeceksin. Gs olmasa başka hissede kaybedeceksin. Yüzde 1 ihtimali bi arkadaş yukarıda yazmış ama bnm anladığım sen onu yapamazsın. Üzme kendini, stres yapma boşuna.

abi sabretmek istiyorum neden cıkayım zararına yapma lütfen artar mı sence

8. tam on sene onceki burada ayni yazizsmalar vardi.ilk uygun firsatta vermek lazim.asagi dogru maliyet yapmak ozellikle spor hisselerinde husranla biter.ytd...

Sayfa 149/334 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •