Sayfa 157/330 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2640 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Brut bitti gaffur, bır açıp bakın kap a..

Ayrıca Sivas ı ezerek geçer yaz bır kenara...

Buraya atıyorum ama çıkmıyor sayfada sorun var.. 05.03 seans sonu dıyor...aldım gaffur bır haftadır alıyorum satıyorum riske sokmayacak miktarla sezon sonuna kadar tutacam, gs şampiyon olacak gıbı çok buyuk supriz olmazsa..

Senin hatıp agada gelirse bır zamanlar cimbon efsanesi başlar..
    Son düzenleme : kwon3; 05-03-2020 saat: 22:41.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Keşke birde okuduğunu anlayabilsen yapılan açıklama şöyle;
    GSRAY.E ve TSPOR.E paylarında 6 Mart seans sonuna kadar brüt takas uygulanacak.
    Bu da demek oluyor ki yarın seans sonuna kadar devam pazartesi günü normale dönüyor.
    Benim şahsi düşüncem olurda Gs Sivas'ı yenerse kimse alamadan tavan açar 2 gün eğer ts puan kaybederse bu hafta Gs haftası olur. Kötüsünü düşünmek istemiyorum
    Ytd

3. Ben risk sever bu ortamda tek hissem riskli sever Cimbom bu hafta yenerse ve diğerleri berebere haftaya şenlik

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by minik35 Yazıyı Oku
    Keşke birde okuduğunu anlayabilsen yapılan açıklama şöyle;
    GSRAY.E ve TSPOR.E paylarında 6 Mart seans sonuna kadar brüt takas uygulanacak.
    Bu da demek oluyor ki yarın seans sonuna kadar devam pazartesi günü normale dönüyor.
    Benim şahsi düşüncem olurda Gs Sivas'ı yenerse kimse alamadan tavan açar 2 gün eğer ts puan kaybederse bu hafta Gs haftası olur. Kötüsünü düşünmek istemiyorum
    Ytd
    Ikı gun arka arkaya göndermişler.. Benim sistemde ılki gözukuyor.. Şuan sayfaya attığım edepli ol... Saygılı ol...benım attığım açığa satış ve kredili işlem yasağı,.. Sonrakı gun brut gelmiş...yanlışsa attığım doğru olanı atarsın ukalalık yapmadan...ziraat trader de ıkıncı haber gözükmüyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    bu hafta gs yenerse
    diğer takımların maçları daha zor
    muhtemelen liderlik gelir
    yatırım tavsiyesi değildir
    şşşşşştttt trabzonu unuttun mu,,

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Brut bitti gaffur, bır açıp bakın kap a..

Ayrıca Sivas ı ezerek geçer yaz bır kenara...

Buraya atıyorum ama çıkmıyor sayfada sorun var.. 05.03 seans sonu dıyor...aldım gaffur bır haftadır alıyorum satıyorum riske sokmayacak miktarla sezon sonuna kadar tutacam, gs şampiyon olacak gıbı çok buyuk supriz olmazsa..

Senin hatıp agada gelirse bır zamanlar cimbon efsanesi başlar..
    Hatip Ağam 3 daire icin anlasmis Adana dan.Ozel mesaj atayim.Gs reklami yapayim ona .Gs Sivas i yenerse uçar gelecek hafta .

8.  Alıntı Originally Posted by STAPES Yazıyı Oku
    Twitter yıkılıyor ama ajansspor stad anlaşmasını beğenmemiş;

Galatasaray'ın Türk Telekom anlaşması kaç yıllık | Ne kadar kazanacak?
    https://bundle.app/Y21EHLMZ

Ben de sonuçlar için atayım madem,aslında yenilse bile trend devam eder kanımca ama Sivasla berabere,bjk rahat galibiyet. Ts bu hafta yenilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cimbom yener bence ama tspor da yener gibi.Ama tspor berabere kalır biz de sivas o yenersek pazartesi tacan açarız.

Sayfa 157/330 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •